Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz Bencom ™ #3811 üzenetére

    én azt hallottam hogy állítólag MÁSOLTÁK a terepet,meg mindent.helyszinen is voltak a SoC készítői...!és ez/az alapján fabrikálták a gámét...
    mikor ezt meséltem bnőmnek,azt mondta keményen hogy ez nem lehet,oda nem lehet bemenni,stb(szőke :W )
    most nézegettem a netet,állitólag Kijevből napiszinten megy túristabusz Csernobilba...WoW!!!Sőt állítolag Orosz tudósok több éves mérésekre hagyatkozva szeretnék Pripyat bizonyos környékét betelepíteni!!Mondván a növénytan meg stb pozítív eredményt mutatott....
    Kérdem én,kifog oda menni?Max aki nemtuddja mi az a Csernobil....
    ha netán vki rendelkezik Csernobilos fotókkal,érdekelne!Netán ha vki találkozott a '86-os TV felvétellel.....Hálás lennék érte.. :R

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Bencom ™ #3811 üzenetére

    természetesen nem a teljes zone of alienationt modellezték le, és nagyon sokmindenben változtattak. Pripaty pl lényegesen nagyobb, bár mentségükre legyen mondva, hogy nagyon sok területet egy az egyben vettek át. amikor kijött a játék, akkor ezeket mondták.

    a betelepítés... nos a vörös erdő melletti út még nem veszélyes, az út szélén lévő fűcsomóknál már egész magas a sugárzás, két méterrel az út mellett már ajánlott a védőfelszerelés, három méterrel beljebb pedig anélkül semmiképpen sem szabad már menni, még mindig eszméletlen magas a sugárzás.

    ugyan papíron a népesség nem fogy, gyakorlatilag pár ott élő idős emberen kívül ember nem nagyon maradt ott/költözött be, nem ok nélkül.

    gyakorlatilag a környék jó része még mindig lakhatatlan, bemenni pedig mérőműszer nélkül semmiképpen sem szabad, nagyon sok helyen fordulnak elő eszméletlenül radioaktív gócpontok.

    a beton kb stabil, de a föld, a talajvíz és ezálltal a növényzet eszméletlenül szennyezet.

    az erőmű meg... nos a szarkofág beszakadása felérne egy nukleáris katasztrófával, amihez képest a huszonvalahány évvel ezelőtti aprócska baleset lenne.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák