Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz AthlonXP #3421 üzenetére

    Brent: az alapjátékban a Duty egyik arca a bázisukban is ad el SVDt, és hozzá lőszert is (ő az, aki a kill the dutytól freedomba átállt arc küldetést is adja, kicsit eldugott helyen van).

    *** OL 2.0 ***

    hát, ha kell akkor teljeskörű elemzést is adhatok a létező fegyverarzenálról, 0kredites tárgyként, alapvető taktikákkal és ajánlott kiegészítőkkel/módokkal:DDD egyébként alapvetően pacifista vagyok, viszont a Dragunov az egyik kedvenc fegyverem... gyakorlatilag a mai napig az egyik legjobb mesterlövész puska (konkrétan itthon is rendszeresítve van, a pápát pl amikor Győrben járt, ezekkel is védték a tetőről). gondolkodom írok az OL mod fejlesztői csapatának, hogy esetleg a többféle célzót mellékeljék a játékba, gyakorlatilag 7-800 méteren már elkélne egy jobb nagyítású scope is, ott már eléggé pixelvadászatba fullad a dolog (bár abban jó vagyok, hála az UT-Q3A-AvP hármasnak:DDD Cod4 nekem kimaradt vmiért). esetleg implementálni a scope csillanásként ismert dolgot. avagy a fény megcsillan az optikán, a snipert pedig innentől lazán kiszúrják (ld Léon). a bipodot szintén jó lenne mellékelni, kevés helyen lehetne használni, de ott nagyon.

    na itt a probléma: Vintar egy könnyű sniper rifle, rövidtávra tökéletes, olyan 300 méterig még sniper lőszerrel valamennyire el lehet találni az ellenfelet -alapjátékban én olyan 200-250méterig tudtam vele fejlőni-, sima lőszerrel már 120 méterrel király vagy:/ fölötte viszont használhatatlan, túl lassú a lövedék, túl rövid a cső (alapvetően rohamcélra lett fejlesztve), tehát a fegyver inkább egy különösen pontos géppuska, ami mellesleg alkalmas sniperkedni is. Pripatyba/CNPP én mindenképpen szoktam magammal vinni egy SVDt is emiatt. olyan 60-80 sniper lőszer még hozzá, és jó vagy:)

    ha pedig nehezen haladsz, mindenképpen próbálj ki más stratégiákat/fegyverösszeállításokat. meglepő módon néha a rambózás még master/hell fokozaton is sokkal célravezetőbb, mint az átgondolt stratégia+sarokmögülkikacsintgatás.

    OL 2.0 alatt pedig a sidequestek fontosak. elején nem dobnak puskát a nimblet örző banditák, anélkül meg nem lehet lerusholni a cordoni katonákat, szóval kell a pénz:D

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák