Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Laris2 #15979 üzenetére

    Egyszerűen nem áll össze a kép valamitől. Elolvasok mindent, megoldok mindent minél előbb (legalább is megpróbálom), de egyre jobban vesztem el a szálat a történetben, mert a párbeszédek nem függenek össze. Ott van Bes akit ki akarnak nyíratni, de hogy miért azt nem tudni, csak menj és csald ki vagy nem kapsz semmit. Aztán hogy a laborban mi történik, semmit sem értek belőle mert ott egy hosszú, csupa orosz bejátszás is, mindenemet elveszítem... de hogy miért?... Utána kicsit már jobb mert kapok némi felvilágosítást a történetről, de a lényeg még mindig nem tiszta - ki vagyok és mit akarok a Zónában? Tűvé tettem Trumpért a pályákat, de sehol se találom. A fő bajom pedig az ezekkel a módokkal, hogy egy idő után unalmasak mivel a pályák egy az egyben olyanok, mint az alapjátékban. Minden ugyanaz, a rejtekhelyek, a mutánsok ugyanott vannak, az Npc is ugyanott van csak épp a szerepük cserélődik fel. Már ösztönből megyek rá mindenre amikor egy új pályára lépek és kellemetlen csalódás, hogy mindent ott is találok ugyanúgy újra meg újra. De rájöttem, velem van a baj mert túl sokat várok ezektől a modoktól és komolyan veszem :) Pedig elég lenne csak végigszáguldani az egészet és felírni a kijátszottak listájára. Ezen érződik erősen hogy egy sorozat része is, talán azért annyira idegen. Most már befejezem ha nekifogtam és a fordítást természetesen köszönöm, különben sosem tudom meg hogy léteznek ezek a modok is :R

  • Sensut

    őstag

    válasz Laris2 #15979 üzenetére

    Na lassan kezd összeállni a kép. Én azt hittem, hogy ennek 6 különböző mod az előzménye, de hát ebben már a XI. fejezetnél tartok és a VI. -tól kezdte, tehát egy modban több fejezet van. Az lett volna az igazi ha az első mod jön először és utána ez. Szerintem abban van az, ami ehhez kellett volna hogy érthető(bb) legyen ez a történet. Az előzmény hiányzik ebből, mert már kapisgálom mire megy ki a játék - ezek amolyan különálló kalandok fejezetenként, ha jól tippelek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák