Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Kimmuriel #4362 üzenetére

    akkor nekem mitől esett vissza az fps 50-70%-al, amikor 2x és 4x re állítottam driverből? Korábban én is úgy tudtam, hogy nem tudja a motor, de szerintem csak le van tilva a játék menüjében a csúszka, amúgy tudja, ha driverből force-olod. Ezt úgy vettem észre, hogy amikor váltottam x64-es Vistára, és 9800 Gx2-vel olyan 0-5 fps-em volt a frissen telepített játékban és nem értettem, hogy miért van, és kb 30-40 mperc után ki is fagyott. Írtam is ide hogy itől lehet ez, de ilyen drivercserét meg win újratelepítést mondtak, amiket meg is tettem, de nem volt hatása. Aztán gondoltam leveszek a grafikából, és driverből mindent alapra állítottam,és lásd megjavult, 80-100 fps. Aztán kedztem egyenként visszaállítgatni a doglokat, és az AA-nál jött elő újra a gixer. 2x nál olyan 40-60 fps, 4x nél 20-30, itt még viszonylag játszható volt, de néha ha sűrű fás, füves területre értem leesett 15re is. 8x-al máár játszhatatlan volt. Ja és jobban melegedett a VGA is, tehát valamit számolt. Különösebb változást nem vettem észre 4x AA-val, talán annyi,hogy a fegyverről meg az épületekről eltűntek a recék. Nem tudom, hogy milyen bug miatt jött ez elő, hogy az OS vagy a driver tehetett e róla, azóta már váltottam 8800 GTXre, és azzal még nem néztem, de lehet majd este kipróbálom, hogy ezzel működik e.

Új hozzászólás Aktív témák