Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencom ™

    őstag

    válasz Andras828 #3476 üzenetére

    igen de nekem lightended IL van, ami csak egy van az egész pályán, hangtompítós, fele akkora a súlya, és gyorsabban is tüzel szerintem... Hét megcsináltam azt a pályát... megvan a gyors AK távcsővel és gránátvetővel, de azt nem használom mostanában, mert elavult... Most az army warehausban megkerestem a vintart, most már főként azzal nyomom, ugyanaz a golyó kell bele mint a big benbe :))
    Átmentem a red forestbe, és volt egy érdekes dolog: ott voltak a monolith katonák sniperek minden, és közülük kivált két ember, elindultak felém, és az a kettő zombi volt! :Y Szóval most akkor mi van? A monolithosok szeretik a zombikat, és szövetségesek, vagy WTF?

    Amúgy ott még az úton is iszonyatos a sugárveszély, nem is mertem letérni róla, pedig így nagyonnagy kerülőt kell tennem, most megyek a perzselőhöz, már megvolt a guid, már kiderült hogy SPOILER öngyilkosnak kellene lennem :DDD

    IL nekem tökéletesen bevált, az a baj hogy eljutottam a red forestben odáig, hogy van egy rpg-s (vagy valami hasonló, rakétákat lő felém, fölötte meg egy sniper) és ahogy félre akartam szaladni, beleszaladtam egy monolithos katonába, aki leszedett, és akkor jutott eszembe hogy a pálya kezdete óta nem mentettem, és nem volt kedvem megint végigverekedni, szóval otthagytam :DDD

    Athlon: a VLA egy fegyver ;)

    Már találkoztam vele de nem próbáltam ki, nem tetszett így kinézetre, meg hát vintar jobb :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák