Új hozzászólás Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    válasz rup1u5 #297 üzenetére

    értem az egészet, de ki tudja még annyira a játék elején hogy ki kivel van. én ott kinyírtam mindenkit :U

    más: most valami X-18-as dokumentumokat kel elvinnem a csaposhoz. de van egy rész amikor mindig repülnek felém ilyen szarok. na ott nincs semmi, csak egy ajtó amihez kell egy szám. egy ilyenen már átmentem, de ezen a másikon ami közvetlen utána van nem tok. ellenség nincs, csak valaki aki a tárgyakat dobál rám, meg valami döngeti az ajtót. hogy kell itt továbbmenni?

    szerk: amúgy milyen sava borsa? szerintem nincs valami húdenagy története, azok kívül, hogy mindenki győjti a cumót a pénzért. azon kívül eddig semmi érdekes nem volt. najó volt a kívánság teljesítő legendája, de nem egy oblivion, hogy húde nagy története lenne. najó a kölönböző csoportok története az nem rossz, de ez nem sokkal veri pl a DOOM3-ét. ami meg a talált PDA-kat illeti, hogy ide meg oda rejtettem a cumót, meg ki hol halt meg az tök jó lenne, ha lenne értemle elmenni a cuccokért, mert az nem járja, hogy egy radioaktív kocsi melletti táskába van 5 élet csomag, meg a fejfába!!! el van reajtve 3 gránát...

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák