Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz SaGa59 #13368 üzenetére

    Igen, jol gondolod, en is emlekszem a 7 ora jarasra, de inkabb 7 ora iranyaban lesz a helyes, ugyanis, ha megnezed a Generator terkepet, akkor majdnem lent a bal sarokban, latsz 2 hazikot.Na oda kell menni, es ha a terkep kozeppontjabol nezed a dolgot, akkor valoban kb 7 ora iranyaban van.

    Ez fura, a Limanszki menekules utan - kozben, elmegyunk a korhazba, ahol Gorog alszik, akkor mi meg atmegyunk az omladozo hidon, es tulfelol az egyik szekrenyen van egy kis pancelszekreny, abban uzenet, hogy a monolit elpalyazott nem tudom hova, de van 3 kirakos dolog, az 3 kulcs, beszelsz Goroggel, lejjebb mentek 1 szintet, ahol sirkovek vannak, azaz olyannak tunik, a naplodban van rola kep is, 3 helyre kell letedd a 3 kulcsot, es kinyilik egy terkapu, azon visszakerultok Pripjatyba a szerzetesekhez, beszelsz Goroggel, a teherkocsik megsemmisitese 9 orakor indul.Vigyed a raketavetot, mert lesz ott vagy 4-5 pancelozott jargany, ami geppuskazik.Gorog halhatatlan, elintezi a zsoldosokat nagyjabol, te a jarganyokkal torodj, lodd ki mindet, utanna oadmesz a kocsikhoz, a kozepuk tajan kozelmesz hozzuk, ledobod a 2 plasztikot, bemesz a trafohaz moge, es aktivalod a radiot.Bumm, mehettek vissza a bazisra jelenteni Bormannak.De utanna - es itt felbosszantott a szoveg, mert ugy allitja be a dolgot, a kovetkezo kuldetest, mintha Gorog nem tudhatna rola hogy indulok a Generatorokhoz, szoval nem is beszeltem Goroggel, es lementem az uzletbe hogy atkeruljek a Generatorokhoz, de nem ment, 2x korbemasztam 2 helyet, utanna vissza, duma Groggel meg az atyaval, es le az alagsorba, es lam mukodott a palyavalto pont.A szovegbe javitsd, hogy beszelnunk kell Goroggel es a szerzetessel.Eleg trehany munkat csinalt az, aki a szovegeket csinalta, mert nem esszeru, nem lehet rajonni helyeken, dolgoknal, hogy mit kell csinalni.Pl amikor kinyirjuk Kovcurt, es elmondja hogy Limanszkba vittek a teherkocsit az epitkezeshez, es amikor ott Goroggel beszelunk, hogy szetnezunk Limanszkban, akkor legyszi tedd be az infot, hogy a bandita mintha egy bandita titkos lerakatot emlitett volna,a szokokuthoz kozeli haz alagsoraban.Mindezt azert, hogy ne forogjunk mint golyafos a levegoben foloslegesen Limanszkban, mert tenyleg van utalas erre a bazisra, valaki elobb elmondja ha jol emlekszem, csak eppen azt nem hogy hol van, es aki nem tudja hogy az az ajto nyithato, keresheti iteletnapig.

    UI : ossze kell gyujtsuk az ilyen kovetkezetlensegeket, es informaciohianyokat, bele kell tenni a parbeszedbe, hogy merre kell menni es mit csinalni, mert igy agybajt kap, aki vegigjatszas vagy segitseg nelkul nyomatja.Mert, mint pl az en esetemben is, mar a jofene emlekszik, hogy hol az X-10es labor az alapjatekban, lehet olyan is, hogy valaki ugy jatszik, hogy az alap ShoC-t vegig sem vitte, annak aztan foleg halvany goze sem lehet, lam en is elfeledtem peldanak okaert.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák