Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ' Tzs ,

    senior tag

    válasz SaGa59 #6449 üzenetére

    Többször is nekifutottam a modnak már, de évek óta nem tudom végigvinni, pedig már szerintem majdnem mindent megpróbáltam. A probléma a mentések vissza töltésével van. Erre semmilyen orosz fórumon nem találtam megoldást, pedig sokat nyomoztam utána. A végig játszás után is, de abból se találtam annó véglegest. Megvannak a mentéseim, ha esetleg elküldök 1-2-öt és időd engedi ránéznél, azt megköszönném! :)
    Igen sötét a kép elvileg tölt...de amikor már 15 percet vártam a pályaváltásra ctrl-alt-del, aztán kiderül, hogy egyébként a program "nem válaszol"... 7-en, 10-en is próbáltam már, más gépeken, más konfigokkal is ugyanez van. Felbontásokon változtattam, DX verziókon, semmi nem segített. Hamar kinőtte volna magát a mod az egyik kedvencemmé, ha nem jönnek elő ilyen hibák. Jó a sztori, érdekelne a vége, de feladtam, az állandó csalódás eléggé elvette a kedvemet.
    Az elakadás pedig...asszem a borongósról (mintha itt is ez lenne a pálya neve) átjutottam pripyatba (a játékban egyszer már voltam ott, most másodszor visz oda egy küldetés) és onnan egész egyszerűen nem lehet kimenni a további pályák egyikére sem. Sok pénzem van jó felszerelésem a hangulat is adott, de egyik kijáratról sem lehet elhagyni a pályát. Az van, hogy menne tovább, tölt... a mentések közt látom hogy az autosave elkészül és hogy el is menti hogy továbbment aztán a játék crash-el. A mentés megvan, de hiába, nem tölti vissza.
    Próbáltam repack verziót meg nem repack-ot, másold ide-oda ezt azt, patch nélkül, patch-el stb. Nulla ötletem van a megoldásra.
    Nem könnyű az életben maradás valóban, de ennek ellenére nekem nagyon is bejött ez a feeling.

    [ Szerkesztve ]

    S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

Új hozzászólás Aktív témák