Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz borovi #5421 üzenetére

    A helyszínek listája megvan és ott is lehet ugrálni, de ha átlapozol a másik oldalra, ott van egy kifejezetten Teleport almenü. Annak viszont üres a listája, de fel tudsz bele venni tetszőleges pontokat és később oda ugrani.

    Megj: A nem SeregA-Lus verzióval eljutottam Yantarba, de ott meg bekövetkezett egy olyan hiba, amit még a CS nagyon korai állapotában riportoltak a GSC-nek: egy nem definiált sqad-ot telepített a bunker köré. Aztán 4-5 betöltés kisérlet után sikerült tovább mennem.
    Lehet, hogy még csiszolniuk kellene, vagy csak az én környezetemet nem szereti (w8.1 64 bit).

    Mindegy, ha hibát találtok a fordításban, jelezzétek, én meg megnézem azt az SGM modot, amit Shield talált.
    Elvileg a CS alapjáték, plusz 73 új feladat, s frakcióháború kiterjesztve, sok új karakter, fegyverek, tárgyak, némelyike benne ehet ebben a Változás Ideje modban is.

    Arra mindenképp kiváncsi vagyok, ha valaki Borongósban felveszi a "szállíts a Csaposnak kajacsomagot" feladatot, az hogy megy ebben a modban. A szöveg szerint meg kell várni Szidorovics futárát, tőle átvenni a csomagot majd azzal tovább menni, de sehol egy jel arra, hogy hol kéne a futárral találkozni. Ezek a marhák meg körbetelepítették aknákkal a tanyájukat, be még csak bejutottam, de ki már nem sikerült. Lehet, hogy valamelyik detektor majd segít megtalálni az aknákat, de így elég frusztráló a dolog. Még arra vonalra is raktak aknát közben, ahol bementem. Lehet, hogy nem kellett volna ott aludni...
    Amúgy a frakcióháborút ebben is kibővítették. Amíg a Szeméttelepen (vagy Agrorpomban) nem vállaltam fel banditák kifüstölését, addig nem volt semmi ilyen, de azóta akárhova bemegyek, ha van ott bandita csapat, jön a feladat, hogy el kéne intézni őket. Pedig nem álltam be sztalkernek...

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák