Új hozzászólás Aktív témák

  • Superman

    nagyúr

    válasz Brent #1001 üzenetére

    Ez érdekes. Baráti (zöld jelzés), vagy semleegs (sárga jelzés) bázison teszi ela figura automatikusan a fegyvert. Ellenséges területen még nem tapasztaltam ilyet, pedig a Depot már háromszor pucoltam ki, csak nincs értelme. Ha elteszi a fegyvert, akkor fedezékbe és nyomd meg a hármas gombot, alapértelmezettként aza géppityu, vagy amid van, gombja. Így elő kéne vennie a fegyvert.

    A Depot sajnos nem lehet kipucolni a banditák mindig megjelennek. Én megmondom őszintén nagyon élvezema játékot, a fent tárgyalt bugokkal együtt, de ez a bandita kérdés már nekem is az agyamra megy (bár ahogyan mondtam, talán nem veteranon kellett volna újrakezdeni). Van egy M16-osom, upgradeltem, rá távcső, alulra gránátvető, alig rúg vissza, remek, sőt, még hangtompítót is szereztem rá. Na de ezt minek...

    -a bandita fazonok (úgy mind a harmincan-negyvenen) azonnal meghallják, amint elsütöm az upgradelt anyámtyúkja fegyveremet :DDD :DDD , pedig gondoltam csendben kiirtom egy részüket majd következik a többi, na nem. Csőstől rám támadnak, úgy kollektíve: "Itt a Borg. Minden ellenálllás hasztalan." :DDD
    -továbbra is az a gondom, hogy a Clint Eastwood hosszú kabátos bandita faszik elnyelik a golyókat. :D Oké, fejlövés, de az nem mindig jön össze.
    - a bandita faszik lefűrészelt csövő shotgunnal és egyéb ócskaságokkal is messzebbre lőnek, mint én a távcsöves tápolt fegyveremmel. :D

    Ennek ellenére szeretem a STALKERT, nem rohanok benne, szeretem a mellékküldetéseket is megcsinálni.
    Más: én időgyorsítás modot használok. Na meg ha akarmám éjszaka is mehetnék, mert a ruhára upgrade-ként tetettem infrát, bár az annak fényében gyengül, ahogyan sérül a ruha és hát a banditák pontosan fejen találnak éjszaka is 100 méterről shotgunnal még akkor is, ha a lámpám nem ég. Persze az övék igen, de ekkor már 2 tárat kell egyre kilőni. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák