Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Physicist03

    senior tag

    válasz dodopek #9765 üzenetére

    Nem én találtam ki! Kérdéseiteket tegyétek fel az ENOT mod készitőjének. Én nem tudhatom, hogy ez hogyan működik, de ezt irta a modhoz az információkban. Aki nem hiszi járjon utána [link]

  • Antonius1978

    addikt

    válasz dodopek #9765 üzenetére

    Biztos hogy van kulonbseg, Janovban felvettem a tudosok kuldijet, hogy erzekeloket helyezzek el a rendellenessegekben, es odamentem a Betonkad anomaliahoz, lattam ott par faszit, azt hittem banditak, szepen - de nem is olyan konnyen - kinyirtam vagy 3-4-et beloluk, errefel kijott a gyar udvararol egy 6-8 fos zsoldos csorda.Kb fel ora kuszkodes, vagy 10 visszatoltes alatt csak kicsinaltam oket (utanna bementem az udvarra es egy testor segitsegevel kicsinaltam meg vagy 6-7-et).
    A lenyeg az, hogy az egyik zsoldos az .50-es Barett mesterlovesz puskaval olyan fejloveseket lott nekem, hogy 3 masodpercen belul elvereztem...a sisak ellenere.
    Mas nem tudott meg ilyen eros sebzest bevinni...

    Vog25 : en is azzal nyirtam ki a mesterloveszt, utannam koslatott a hidon, es en a hataba kerultem, kapott egy szep kis lovest a valagaba, amitol lerepult a hidrol.
    Talaltam 3 fele geppuskat a zsoldosoknal, es megtalaltam a 100 loszerrel biro rohampuskat is az X18 vagy mi a neve...

    En egy halhatatlannal talalkoztam, espedig a Janov-i alldogalo kereskedi kuldetese kapcsan, amikor a banyanal kell kinyirni a lovoldozoket, nos ott a vezerbe beleeresztettem 2 tarat a 7,62-esbol - lehet nem panceltorot - de nem szandekozott kimulni...Aztan elmenekult oda ahol az a ket torpe van - a vasuti hodalyhoz - aztan ott egy granatveto lovedekkel csinaltam ki.

    Rage es Borderlands : a Rage-el jatszodtam vagy fel orat, ugy elsore tetszett, de valamiert utolag magamnal nem tudtam feltelepiteni (egy havernel toltam), a Borderlands-et vegigvittem, nos nekem bejott a rajzfilmszeru grafika, meg mas is, egyedul a tortenet uncsi, de a fegyverek es minden mas bejott.Vegigjatszodtam a 2-3 kiegeszitot is.
    A Rage az annyiba nem annyira jo, hogy egyoldalu a tortenet, nem tudsz osszevissza maszkalni mint pl a Stalkerbe, vagy Fallout 3-ban, legalabbis nekem ugy tunt.

Új hozzászólás Aktív témák