Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz bluyoo #3263 üzenetére

    Na ezaz, Szultannal nem kozoskodtem, igaz egyszer elolvastam hogy van valami ajanlata, de nem ereztem semmi kedvet a banditakhoz elszegodni titkosszolgalati ornagy letemre :DD

    Na es emiatt hogy nem beszeltem Szultannal, igy nem jutottam el egyik szemszogbol sem ezen dolgokig.Szoval akkor ki kell valaszd, hogy melyikkel szimpatizalsz, es utanna nekik adod a cuccokat es oket ajanlod a tudosoknak (en az alallomason levo zsoldosokat szerveztem be nekik).
    Es ha ez mind megtortent, akkor majd kapod a monolitos pasasok kuldit.

    Szoval akkor 5-on vagyunk, ugye az en esetemben 4-en voltunk, mer kimaradt a monolitos hapsi.

    Na az teny, hogy te kell rajuk vigyazz, hamar kinyiffannak, szentsegeltem is eleget amikor a kissebb folyosorol kijutunk a nagyobb alagutba ahol a szerelvenyek vannak, mert kb 5 mp alatt kifektettek Zulut azok az ormanyos ugrancsok. Aztan valahogy sikerult megoldani hogy egyik se haljon meg.Ugyancsak szivatas mikor visszakapcsoljuk ugyanott az aramot, es jonnek a monolitosok.Igaz ott a belsohangtompitos mesterlovesszel sikerult mindet letarolnom, csak 2x tudtak megolni valakit a csapatbol :D

    Na ne szorakozz, a CoP-t asszem pont egy hete raktam fel, igaz napi kb 8-10 orat nyomultam vele es mar kedden este eljuttam a vegere.Igaz hogy kb akkor 4-5 mellekuldetes kimaradt.Nem talaltam meg Kardan 2 haverjat, a monolitos buli, es kb asszem ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák