Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz prodata2 #28869 üzenetére

    Nos sajnos epp ezzel van a baj, ezt magyaraztam, hogy hiaba csinaljuk meg mi pont olyanra, amilyennek lennie kell a PS-ben, ha a jatek maskepp kezeli le a szint.Valamilyen modon ki kell egyezni a 2 progi kozott, ezert mondtam, hogy lejjebb kell venni a fenyerosseget, es picit masztolni kellene, hogy a felulet csillogonak tunjon.Epp ezert kapott agybajt FREE is, mert ahogy megcsinalta, nekem nem mindig jott be, az emlitett elteres miatt.

    Ennek a modnak az otlete onnan szarmazik, hogy rengeteg moddal jatszodtam, de mind orosz, Nato, es amcsi fegyverrel van gyakorlatilag tele, elvetve lattam 1 finn es 1 lengyel AK klont, de semmi mas, kissebb nemzet AK klonjai nincsenek benne, azaz van meg 1 bolgar, de az gyakorlatilag csak a neve miatt az, mert megegyezik az orosszal.
    Amikor felfigyeltem erre, akkor fel evvel azelott epp az Enot-ot vittem vegig, es felfigyeltem arra, hogy a kezdo fegyver nagyjabol epp olyan, mind az SA-85M magyar AK klon, amit Amerikaba exportalt Magyarorszag.
    Valamilyen mas modba be akartam tenni ezt a fegyvermodellt, FREE segitett, es azon keseregtem, hogy nem ertek hozza, hogy magyar fegyvereket tegyek be, amiatt sem, mert nincsenek gyakorlatilag magyar fegyvermodellek rajzolva.
    Aztan FREE is kedvet kapott a dologhoz, es Manowar Hungarian Weapons oldalrol kineztuk, hogy milyen magyar fegyverek vannak, es azokat tudtuk betenni, amihez talaltunk hasonlo modellt.
    Tehat pl az orosz AKMS lett magyar SA-85M, az AK47 meg a magyar AK-55 stb.
    Es minden jo/hasonlo modellnek megfeleltettunk egy magyar fegyvert.
    FREE jovoltabol meg kerultek bele ujdonsagok, a poent nem akarom leloni.
    A mod meg nem nyilvanos, mert meg butykoles alatt all (2013 oszen kezdett neki FREE), de ha valaki nagyon ragaszkodik, akkor szerintem FREE is beleegyezne, hogy kiprobalhassa.Neked meg egyenesen kotelezo lesz, mert majd latnod kell hogy milyen boroket szerkesztettel es hogy nez ki a fegyveren :DD

Új hozzászólás Aktív témák