Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz SaGa59 #23107 üzenetére

    Habar nem teljesen jo, de Antibiotic lehet meg Ellenanyag vagy Hatoanyag esetleg.

    Labor : ez a csatornakban levo labor, ahogy megynk lefele a lepcsokon 3 zombi van ott, es a lepcsohazban legalul a lepcso alatt a kalibralo cucc. Akkor kovetkezik a szamzaras ajto, a 7200as koddal, az ajton bemenve van egy kis szoba, 2 vezetek log a falon, a 3ik le van szakadva, es van egy ajto ahol Borland megall es nem csinal semmit, beszelni sem lehet vele, lehet az a baj ? Az ajto nem nyilik, nem tudom miert, lehet ott palyavaltas kovetkezik esetleg, nem tudom.

    Borlandot ugy szabaditottam ki, hogy eloszor osszekapartam a 30 ezret, odamentem leadni a zset, de kozbe elcsesztem Szido egyik kuldeteset, es mikor szembesultem, hogy meg 10 ezer kell vagy a kimera, akkor visszatoltottem, es 40 ezerrel mentem oda, igy elengedtek Borlandot.

    OP ERIK : igen erre gondoltam, akkor granatveto, csak hasonlitott a Danvia magyar pisztolyra kicsiben, azert kerdeztem ra.
    USP kompenzatoros : es kezben fogva is tenyleg olyan mint a kepen ?
    Halal Leple : de azert megeri vegigvinni, nem ? Na es tobbi mod ? Majd az SGM-et megcsinalom egyszer, tiszta Enotnak tunik.

Új hozzászólás Aktív témák