Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz kislaki92 #21149 üzenetére

    Fenebe, nem magyaraztam el, hogy mit akarok toled tulajdonkepp.
    Nem azt akartam, hogy az AK47 szineit ratedd a te fegyvermodod fegyvereire, hanem csak annyit, hogy a sarga szint tedd ra az AK47 allomanyara, es kuldd vissza nekem :W :D
    Ugyanis a Shockerbe be akarom masolni azt amit te megvaltoztatsz, hogy az AK47 is olyan szep sarga legyen :C az en Shocker modomban.

    xFreex de igen, az a fegyver is erdekel, de ott az a gond, hogy 75-os dobtarja van, meg tavcsove is, azokat nem tudom, hogy hogyan tudnad leszedni, mert igy van megalkotva maga a fegyver modellje. (ha egyazon AK-rol beszelunk).
    Mar annyi ilyen moddal jatszodtam, hogy nem tudom minden mod AK valtozatait fejben tartani.

    UI : Kislaki, micsoda szerencse, hogy egy ilyen felreertesbol is micsoda jo dolgok sulhetnek el ;] :C

    UI2 : xFreex , ha te erted az osszefuggeseket a fegyvereknel, akkor nem banom, egy fegyvert szedjel ki, hogy nezzem ossze, hogy ki kivel van, es hogy miert.De tegyel be 1 kepet is, hogy melyik AK-rol van szo, vagy tobbrol, hogy en valasszak.Koszike :C

    Baltoafarkas miutan irtad a Dx8 es Dx9-et gondoltam en is kivalasztom a masodikat a listabol, hat egybol lefagyott...meg szerencse, hogy elmentettem a Geo 2 USER.LTX allomanyat, visszamasoltam, es megy, de a Szkvadovszk korul 5 FPS-el, ami egyaltalan nem orvendeztet meg... :W

Új hozzászólás Aktív témák