Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz kislaki92 #21121 üzenetére

    Igen ? Nos lehet, fene tudja, mar reg jatszodtam az alapjatekkal...
    Melyik AK tetszik neked ? Az ami a kepen van, amit nekem kuldtel, vagy egy masikrol van szo, amit ujabban csinaltal ?

    Baltoafarkas akkor jo. Az en mentesem amugy is hibas olyan szempontbol, hogy az egyik ficko, akit megolnek eltunik nekem, es nem tudtam megszerezni a PDA-jat a kotrohajonal.
    Szerintem a legelso a legordulo menubol a DX9.Nem ertem miert gondolod hogy DX10-el inditja ?
    Az eltereseket nem tudom, mert nem nagyon emlekszem hogy mit kiserletezgettem.
    A WIP-t azt DX9-el toltam vegig tehat az elsovel, a felbontasra nem emlekszem mar, utanna jott a Geo 2, na ott egy csomot kellett vacakoljak, amig mukodeskepesse nem tettem a jatekot, es az a beallitas megmaradt az AMK-nak is, mert a jatekot nem tettem ujra, csak letoroltem a Geo 2 Gamedata mappat, bemasoltam az AMK mappa Gamedata-jat, es ennyi.Az AMK is atmosfearba ment, erdekes modon, habar azt sem tudom hogy ahhoz volt-e beleepitve, de a beallitasok miatt epp olyan volt mint a Geo 2 :DD
    Aztan kb 1 hete, visszatettem az Enot-ot, az elobb ismertetett modon, de most a Shockernel mar az egesz jatekot leszedtem es ujratettem.Kivalasztottam a legordulo menubol a legalsot, de azzal kifagyott, vagy nem indult a Dx11-en.A tobbit nem probaltam.Most leszedtem ujra 800x600-ba, es legfelso Dx9-el tudok jatszani, mert marhara szaggat, kb 7-25 kozott van az FPS, de egyes helyeken mindig 6-7, szoval nem nagy elvezet igy jatszani.Nem tudom, hogy miert ilyen szar az FPS, mert a proci 2,1 Ghz-es, a kartya meg 128 bit, 1giga, igaz hogy csak 9500 GT ami gondolom nem nagy szam, de azert 7 FPS qurvara idegesito.

Új hozzászólás Aktív témák