Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz Plazmacucci #12509 üzenetére

    Lesz benne az is bőven, az alapterületek ki lesznek bővítve, új pályák is lesznek, de engem leginkább az érdekel hogy az erőművel mit csináltak, mert az egy dolog hogy az erőmű két területét (Stancia 1 és Stancia 2) egy mapnak csinálták meg, így elvileg töltés nélkül teljesen körbe lehet járni majd az egész komplexumot, de ha jól tudom oda is pakoltak pár cuccot, a felfedezés miatt.

    (#12508) Dhampir:New Vegast én személy szerint nem próbáltam de már az olvasottak alapján nem is fogom a Fallout 3 után. Bizonyos területeken fejlődött a 3. részhez képest, viszont állítólag mivel a Mojave sivatagban játszódik ami ugye mivel kihalt, nagyrészt élettelen terület, így az egész játékban szinte alig van felfedezni való vagy látnivaló, érdekesség. Plusz állítólag sok helyen láthatatlan falak akadályozzák a továbbjutást. Ráadásul modok keretében a New Vegas legtöbb feature-je átemelhető a sima Fallout 3-ra is ami garantáltan tele van kalanddal, metró alagút járatokkal, felfedezhető, bejárható épületekkel. Hetekig el lehet bóklászni a játékban ha mindent fel akarsz fedezni. a New Vegasban állítólag kevesebb küldetés van viszont azok sokkal kidolgozottabbak. Bár én a Fallout 3 questjeivel sem éreztem hiányosságot. Sok kis apróság van tényleg amit fel lehet fedezni :) Külön Wiki oldala van a játéknak, nem véletlenül. Iszonyatos mennyiségű tartalom van benne. DLC-k-ből kihagytad a Mothership Zeta-t. Ez egy elég nagy bejárható idegen űrhajót rak a játékba amit megközelítve elrabolnak az idegenek és ki kell jutni tőlük. A poént nem lövöm le :) Egyszerűbb amúgy ha a GOTY verziót szerzed be a sima Fallout 3-ból, lehetőleg magyarul ha nem boldogulsz angollal. Ezen alapból benne van az 1.7-es patch, ami a legfrissebb, meg az összes elérhető DLC is alapból települ vele. Apróbb tweakelést kell majd csinálni hozzá mert sajna többmagos proci + Win 7 kombó alatt szeret fagyogatni, viszont két paraméter átállítással csökkenthető nagy mértékben a fagyások száma. De a részleteket majd inkább a F3 topikban vagy privátban ha eljön az ideje :)

Új hozzászólás Aktív témák