Új hozzászólás Aktív témák

  • muddy_waters

    csendes tag

    Gyerekek, megvan a szaggatásra/akadozásokra a megoldás. :DD

    Alapból a játék jobbára 1 magot használ, meg a többiből egy-egy picit, mert nyilván félre van programozva. Az az egy mag viszont majdnem mindig a maximum közelében fut, és ha eléri a plafont, akkor beszaggat a gém (ez a Resource Monitor-ban jól látszik, fene tudja hogy hívják ezt magyarul, Erőforrásfigyelőnek? Inglis vindóz rúlz).

    A megoldás: át kell állítani az xrEngine.exe process Affinity-jét (akár az általam fentebb linkelt programmal, akár a Task Manager-ben a Processes fül alatt jobb gomb és onnan), hogy csak egy magot használjon, leokézni, aztán meg ugyanígy visszaállítani 4-re! :K Az eredmény: gyönyörűen használja mind a négy magot nálam, nagyjából egyenletesen, így szemre a max teljesítmény kétharmadánál feljebb nemigen megy egy-egy mag, és olyan folyékony a játék, amilyet még nem láttam. :)) Visszatöltöttem egy állást, és felgyalogoltam a mocsárban az outposttól a zatoni aknás kijáratig, közben megvártam, hogy 3 vaddisznó kiirtson 6-7 banditát a közbeeső "Settlement" nevű helyen, aztán kiirtottam a vaddisznókat, de sehol egy akadás. Éééélményszámbamenő. :D

    Innen van amúgy az okosság. :R Ugyan a Clear Sky-ről beszél, de nálunk is működik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák