Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Riot Gin #30974 üzenetére

    Akkor jo :)

    Egyes esetekben pl egyszeruen szukseges a sok duma, hogy megertsuk a fegyver tortenetet.Pl ez fordult elo a mi modunkban, amikor a Gepard M3 Elefant nevu tavcsoves tevodott be.Tul reszletes volt, de le kellett roviditeni, pedig jo lett volna ha maradhatott volna az egesz szoveg, de akkor nagyon lefele tolja a fejlesztesek jegyzeket es nem latod hogy mi volt fejlesztve.Megoldas az, hogy allitunk a felbontason, ha tudunk, pl 1024x768-rol 1280x900 stb.Akkor a betuk kissebbek lesznek, es normalisabban elfer minden az ablakokban.

    Ami a tudos exot illeti, nekem is tamadt egy otletem, hogy hogyan hasznosithatnank a modunkban, nem azert mintha annyira fontos lenne, hogy bent legyen - igy is 8 exo van bent, szeretnek 9-iket, es ez lenne a 10-ik - hanem mert jol nez ki a zold valtozat es miert ne lehetne benne, ha nem is hasznalod allandoan, a kivancsisag kedveert par kort tuti futsz majd benne :DD

    MAS : ujra nekiveselkedtem forditgatni a Chernobil Chronicles-t.Lassankent haladok vele, csak neha egy rakas folosleges dumat kell forditsak, pl egyesek vegigmeselik az egesz eletuket, es egyes helyeken bogra futok a forditassal, de akkor hasznalom a fantaziam.

    Shield amikor idod lesz, nezz utanna, hogy te miket forditottal le a kis allomanyokbol, en kozben neveket gyujtok/gyujtottem, hogy betehessunk par frappansan hangzo magyar nevet az orosz nevek helyett.
    Es asszem egy kicsi, leveleket tartalmazo allomanyt leforditottam, kerdes azt atkuldtem-e neked akkor, mert ha nem, akkor itt Angliaban nincs nalam, csak a fo allomanyt irtam ki.
    A privat uzeneteket is atneztem, hogy miket irtam regebb, es tablazatba raktam a neveket, majd agyalok, hogy akkor kinek mi legyen a neve.
    A nagy allomany, amit forditok, abbol 18 oldal immar megvan a 33-bol.

Új hozzászólás Aktív témák