Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz prodata2 #29004 üzenetére

    Nem ertem ra veled es Free-vel dumalni, a hetvegen potolom ezt a hianyossagot :D

    Egy erdekes dolgot szeretnek veletek megosztani, nevezetesen azt, hogy a tegnap probalgattam mindenfele beallitast, es felbontast.
    Betettem DX10-et, es par masik fajta dolgot, a felbontast mindegyiket kiprobaltam.
    Teljesen erthetetlen a szamomra, es hihetetlen is, hogy a legnagyobb felbontason 1280x1024-ben, a jatek mondhatni, szinte nem szaggatott.Igaz szerintem az FPS csak olyan 15-20 lehetett, ma letesztelem ha lesz ra idom, de akkor is nagyon szaggatasmentesen mukodott.Ahol tutira szaggat, az pl a Janovi allomas es a tudosbunker kozotti kis bokros-dombos terulet, ott allandoan beszaggat, tuti valami el van love a terep programozasaban.
    Azt is megfigyeltem, tobbe kevesbe, hogyha a pihentsegunk magas, akkor is kevesbe szaggat a jatek.
    Itt lehet hogy valami valtozo, vagy szkript lenne a hibas ?
    Lehet hogy tul sok valtozobol szamolja a pihentseget, igy van eset, hogy megy lefele lassan a csik, a jatek megakad, egyet ugrik a jatekos elofele es a csik is egy jo nagyon ugrik/zuhan lefele.
    Tapasztalt mar valaki hasonlokat ?

Új hozzászólás Aktív témák