Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz Antonius1978 #26642 üzenetére

    Újságíró, a saját jövőutazós sztorija szerint izlom volt, akit a Mocsári Doki gyógyított meg. El is meséli neki a játékban:

    Nos, túl sokat én sem tudok… Egyszer elmentem a bárba Varangyhoz, aki majdnem odaveszett, amikor a megbízásomon dolgozott és vízmintát gyűjtött, de az utolsó pillanatban te kezet nyújtottál neki és kirángattad a bajból. Úgy döntöttem, hogy segítek rajtad és elvittelek a házamba a mocsárba. A vizsgálatok alatt rájöttem, hogy a tested a sérülések után izlomként regenerálódik, mert - talán egy kitörés során - a génjeid egy része mutálódott. Nekem volt egy szerem, ami megakadályozza a mutagének működését és helyreállítja az eredeti állapotot. Te meg elfogadtad. Másfél éven át hírek keringtek arról, hogy egy csapat sztalker, te, Gupi, két rabló, két katona, két monolitos, meg még 3-4 valaki elindult az erőműbe. Senki sem tudta megmondani, hogy visszatértetek-e vagy sem -, és most váratlanul itt vagy… Érdekes, hogy a csapatból az egyik megkerül, mások meg nem… Így, hogy nem emlékszel semmire, még kideríteni sem tudjuk.

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák