Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Telda #18521 üzenetére

    Igen.Es nem vettem meg csak a Bisont, az a jatek elejen nagyon hasznalhato, gyakorlatilag egy tavcsoves gyorstuzelesu geppisztoly, csigataras, nagy a szorasa, de rohadt gyorsan lo, szoval tuti lekaszalod akit ki akarsz nyirni...foleg amikor a lila szinu loszert (panceltoro) hasznalod.

    Aarpok meg nem mentem at Pripyatba, igazad volt, ez valahogy kimaradt, az Iranytu kepzodmenyert kellett felmennyek a fennsikra, Noe adta a drotot.
    A banditakhoz visszamentem, de nem adtak kuldetest, csinaltam egy cselt, bealltam a kapu mellett a betonkerites moge, es a 6 lovetu granatvetovel kezdtem sorozni az udvart. Nagyjabol mindenkit kinyirtam, csak a kereskedo maradt, belelottem egy raketat, de meg sem erezte, aztan csinaltam 1 kort az udvaron, es utanna eltunt. De semmi doksit nem talaltam Chapaev cuccai kozott, meg a rejtekhelyen sem. :O
    Viszont hogy kinyirtam Chapaevet, meglett a 300 fejbeloves +1 Parancsnok kepzettseg.
    Az egyik kedvenc pisztolyom immar 90et sebez :)
    A dobtaras soretes meg 109-et. Es igy tovabb.
    Attol vagyok berezelve, hogy ha nem lesz meg mind a 10 doksi hiba lesz a jatekba, de ne legyen igazam... :U

Új hozzászólás Aktív témák