Új hozzászólás Aktív témák

  • marcus.fenix

    aktív tag

    Ha megvan mind a három rész, melyikkel érdemes kezdeni, a CS-el ami előzmény vagy az eredeti SoC-vel?

    Megmondom őszintén, nagyon szeretnék játszani ezzel a játékkal, de nem az amit vártam. A grafika gyönyörű, a hangulat jó, de én valami magányos stalkerre gondoltam, aki elhagyatott laboratóriumokat, pincéket és területeket kutat át, ahol csak mutánsok ólálkodnak (emellett erős horror hangulatot vártam) és nem arra hogy a CS-t elkezdve kámzsás banditákat kell a sásban lődöznöm miközben társak rohangálnak körülöttem. De még ez hagyján. Kaptam egy küldetést. Átléptem a helyszínre, és kaptam még hármat. El sem értem a legközelebbire, mire kettőre kiírta hogy megszakítva, miközben engem anyáztak hogy hol vagyok már. Megcsináltam a harmadikat, de a gép nem regisztrálta hogy tényleg elfoglaltam a helyszínt, mindeközben bármerre császkáltam, mindenütt 8-asával kolbászoló banditákba ütköztem, akik miatt egyfolytában kötözgetnem, meg gyógyítanom kellett magam, és többször meghaltam, mert egy kis piros csíktól eltekintve sem zihálás, sem lassulás, vagy egyéb képi effekt nem figyelmeztetett arra hogy hamarosan megdöglök...

    Végig ez lesz? Mert egy kicsit érdekes hogy a radioaktív "zóna" népesebb mint a lakóhelyemhez legközelebbi kisváros...

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Új hozzászólás Aktív témák