Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lasy

    veterán

    válasz axioma #2209 üzenetére

    Nem is az a lényeg, hogy szétesik, vagy sem, hanem a kíváncsiság, hogy milyen az új kocka.
    Soha nem azért vettem a kockát mert "kell". Hanem, hogy számomra melyik az amelyik bejön. Pl sokáig nem is tetszett egyik gan kocka sem, de aztán jött a 354,és az egy olyan kocka számomra amit le se tudok tenni. Hamarosan szükségem lesz a cserére, mert olyan gyorsan koszos lesz, hogy hihetetlen. Egy hét és sokkal lassabb mint volt, egy takarítás, és újra jó, de már érzem rajta, hogy nem az igazi.
    Eztán jött az X ami még most is jó, viszont nagyon drága. Nem is értem miért vettem meg. Igaz miután kipróbáltam melyik az a mágnes, és melyik az a ges amivel jó számomra. Azóta jó.
    De bevallom számomra a Moyu gts 2m, és 3m a legjobb választás.
    Még szeretnék venni egy gan okoskockát a giroszkop végett, és ugye az tudja kezelni, hogy milyen színre kezdek. Mivel a GiiKER ezt sajnos nem tudja, így amikor nem fehérre kezdek, akkor nem tudom megnézni mit rontottam el.
    Tehát ami még nem tetszik nekem kocka az meg úgyis eladásra kerül.

    Azért rendelek ennyi kockát egyszerre, mert van aki kéri, és így egy postával meg tudom oldani az egészet, ha így nézem az összes kocka 1 euróval több, de még így is olcsó.
    Igaz nem nyerek rajta szinte semmit, de ha lehet együtt rendelni, akkor miért ne. Mindenki jobban jár.
    Igaz én nem Magyarországra rendelem, és csak kétszer fizettem vámot. Igaz ott már vártam is mert közel 300 euro volt a kockák értéke. Ebből a posta volt 25.-

    [ Szerkesztve ]

    +36702778032

Új hozzászólás Aktív témák