Aktív témák

  • horush

    addikt

    Na beszéltem velük. Mivel májusban lejárt ugye az egy éves határidő, így már elég nyíltan. Először egy nővel konzultáltam, ő nem nagyon tudott kompenzációt adni, ezért átkapcsolt egy férfihez, vele is elég nehezen ment a dolog, először nem tudott felajánlani semmit, utána arról volt szó, hogy milyen jó lenne nekem, ha kötnék megint szerződést, drágábban mint eddig (sőt, még a szerződés nélküli 10.030Ft-nál is drágábban, valami 10.400-ra jött volna ki), viszont kaphatok felvevős mediaboxot, na mondom, arra hatalmas szükség van, drágábban, ennyi kimaradás után biztos nem fogom elkötelezni magam. Erre előjött azzal, hogy fel tud ajánlani 2000Ft-nyi videótárkeretet, kompenzáció gyanánt - na ne szórakozz már. Sosem használtuk, meg nem is működik. Ezek után már megemlítettem, hogy egyáltalán nem biztos, hogy én náluk akarok maradni, van azért más szolgáltatás is (meg mondtam annyit, hogy az Invitel is tervezi már az optikát felénk), ezek után mondta, hogy lehet, hogy van megoldás, tartsam, egy 5 perc zene után visszatért, s mondta, hogyha 2 évre kötök szerződést, akkor mivel értek ezek a kellemetlenségek, 8300Ft-os csomagárat tudnak biztosítani, ráadásul 3 hónapig 120mb/s internet is lesz. Ez végülis egész értelmes ajánlat, szóval elfogadtam. Igaz 30 perc telefonálásra volt szükség hozzá, de végül csak tudott mondani valamit. Mondjuk gondolom a lemondás említése miatt adta ezt az ajánlatot leginkább.

Aktív témák