Aktív témák

  • ruti

    Közösségépítő

    válasz Intruder2k5 #5830 üzenetére

    Intruder: Köszi, akkor tényleg felesleges a váltás, viszont ezek szerint az újabb hűség kötésével havi párszáz Ft-ot lehet csökkenteni

    kabelmania: A lakáshálózatot az itteni ötletek és tanácsok alapján még a bekötéskor (egy éve) rendbetettem. Mindkét box ugyanazt a tünetet mutatta és mutatja jelenleg is: bizonyos csatikon nincs jel. Egyiken reset után állt elő, hogy semmi nem jött, de koax kihúzással visszaállítottam a korábbi állapot, azaz ugyanúgy hiányoznak bizonyos csatornák.

    "a dtv mux és a ds egyforma jelszinttel jön" - megkérdezhetem, hogy ezek mit jelentenek?

    Egy éve a bekötéskor is a net hibátlan volt, ugyanakkor a TV jelem nulla volt. Lakáshálózatot akkor újraépítettem, közben ugye a UPC is fejlesztgetett központilag és az oszlopokon is, és lassan-lassan feljavultak a jelszintek.
    De most megint történt valami...mondom, volt áramkimaradás és viharok, azóta van...

    Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

Aktív témák