Új hozzászólás Aktív témák

  • chros

    őstag

    válasz F34R #2058 üzenetére

    "a te builded rendszeresen elszall es csak a main rtorrent-PS megy"
    - akkor ezalatt azt ertetted, hogy le sem fordul

    Ez igy nagyon kulonos, mert elviekben a mostani build script kisertetiesen hasonlo a mostani pyroscope-hoz (a git verzio kezeleseben van lenyeges elteres), azaz ha egy friss PS clone utan is lefordul a PS, akkor (szerintem :) ) a PS-CH-nak is le kell fordulnia.

    "Itt a checking resznel hasal el."
    Ez mar az utolso (rtorrent) build (az osszes tobbi utan), a 137 sor azt jelenti, hogy XML-RPC nem fordult le/nincs. Ezt a verziot hasznaljuk.
    Itt a resz, ahogyan c-res, curl, xml-rpc fordul, es itt ahol libtorrent, rtorrent.
    Ez az rtorrent kapcsolo lehet a ludas nalad? --with-xmlrpc-c=$INST_DIR/bin/xmlrpc-c-config
    Nezd meg, hogy az adott fajl letezik e (elviekben a $HOME/lib/rtorrent-0.9.7-1.5.0/bin/xmlrpc-c-config, ha user-kent forditottad).

    "nem hasznalom a rutorrentet"
    Remek!

    "Voidlinux, GCC 6.3"
    Eletemben nem hallottam rola :) Ebben nem tudok segiteni.
    A szukseges csomagok debian/ubuntu alatt: [link]
    Es a build script ezeket ellenorzi debian/ubuntu alatt.

    Lehet, hogy nincs "libssl-dev" csomagod felrakva es ezert hasal el az xml-rpc build (majd utana az rtorrent build)???
    De ha ez igy van, akkor PS-en is igy kell lennie! :)

    "Altalaban csak public trackerrol szoktam tolteni, szoval most kiprobalnam az uj funkciokat is"
    Ezekkel a beallitasokkal megy a git verzio mar tobb mint fel eve jol ubuntu-n.

    "utp disabled vagy off-ra"
    Ez UTP vagy UDP? Mi volt, ha nem kapcsoltad ki?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák