Új hozzászólás Aktív témák

  • matec7

    tag

    Sziasztok!

    Új lakásba költöztünk és sajnos a 74nm-es lakás egyik végén van a router, a másik végén pedig a "men cave", playstationnel és dolgozni is innen szeretnék. Olvasgatva a fórumot ASUS AC57U routert vettem, bízva abban, hogy elég lesz.

    A dolgozószobában macbookon ezt mérem (de a PS ennél sokkal gyengébb wifit fog):

    Tudtok segíteni, hogy milyen megoldással lehetne élvezhető, használható internetet varázsolni - nyilván a befektetett költséggel leghatékonyabb módon. (A routert még vissza tudom vinni)

    Amik nekem eszembe jutottak opciók:
    1.) Digitől tudok ingyen SIM-et kérni korlátlan mobilnettel. Azt megosztani?

    2.) EOC adapterrel? az van ott is, ahol az internet bejön és a dolgozószobában is.

    3.) Van egy régi router, gondoltam azt befogni és továbbítani vele a jelet, de nem igazán volt hasznos, multiplayer nem működött vele igazán...

    4.) Router beállítás? Csere? Azért ennek ki kellene szolgálnia egy ekkora lakást, nem?

    (BTW az normális, hogy a router mellett gépen és telefonon is 2.4 Ghz-n csak 60Mb/s-t és 20 as pinget mérek, míg 5Ghz-n 300 és 2?)

    Nagyon köszönöm előre is, ha tud valaki segíteni!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák