Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz szacsee #3910 üzenetére

    mint írtam:"(a magaktiváláshoz megfelelő alaplap szükséges)"
    amúgy SB710/750 szükséges és ACC, mint pl. az én lapomnál
    amúgy már van külön topikja is
    én is elpasszolnám azt a 2lapot+procit és abból már futná egy újra

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

  • Pyton

    aktív tag

    válasz szacsee #3910 üzenetére

    Ezek a cpu support list-ek nem túl hitelesek, maximum irányadónak jók. Pl. nincs benne a mostani X2-es sem a listában. :) Anno egy Slot1-es AT-s(!) Acorp lapban hajtottam Tualatin Celeront. (A lap még megvan, átalakító is hozzá, újra meg tudom ismételni a mutatványt)

    Nem lennék én olyan biztos abban, hogy nem indulna el. Szerintem meg fogom próbálni, maximum lesz egy eladó Phenomom. :) Ez az Asrock lap AM2 borad-dal olyan egzotikum, ami nálam kizárja az eladást. Talán egy DDR2-es Thubannal is lehetne kísérleteket folytatni, úgy tudom lesz/van olyan.

    A kutatóknak 300000 évre visszamenően vannak adataik a légköri CO2 és a hőmérséklet összefüggéséről. A CO2 növekedésével mindig nőtt a hőmérséklet, a csökkenésével pedig arányosan hűvösebb is lett. A mostani CO2 szint magasabb mint valaha, a hőmérséklet egyelőre csak egy korábbi maximumot ért el. Senkinek ne legyenek illúziói, a hőmérséklet csak a sokéves ping miatt nem ugrott még fel. Még pár év, és teljesen elszabadul a pokol. Mióta vannak meterológiai mérések Mo-on, még soha nem esett ennyi eső májusban, mint idén. Aztán itt vannak az óriási viharok. Persze, aki akarja, homokba dughatja a fejét, csak aztán ne sipákoljon, ha itt lesz az ítélet...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák