Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz kisza25 #3034 üzenetére

    De bizony, dolgoztam és most is kifele készülök. Februárban meglesz az újabb szakmám, irány Németország. Hidd el, tudom miről beszélsz. Van családom, voltam már Albániától Montenegron át Ausztriáig melózni mindenhol. Nem arra vagyok irigy, amire te gondolsz. Sőt, irigynek sem érzem magam. Mindösszesen szükségünk lenne arra, hogy végre teljesen egyenesbe jöjjünk. Pár évig nem tudtam kimenni, mert a lány pici volt. De most már vészesen közeledik az az idő, amikor majd továbbtanul. És egyelőre nem lenne miből finanszíroznom. A Kecó már saját, de ezer sebből vérzik, és természetesen hitel ketyeg. Na, erre te irigy lennél?.:DDD. Tudom, hogy neked sem jó ott azzal a sok lenéző benszülöttel..:DD. Dolgoztam náluk, tudom mennyire megbecsülik a más nemzethez tartozót..:D. De ez van. Itthon nem lehet megélni. Sajnos. De nem nekem ég a pofám. Én dolgozom, ahogy bírok, de sajnos ez a kotta nevetséges. ezért is kell tovább lépnem. egy újabb szakma, egy újabb ország. Ha találok jobb országot, akármennyire szeretem is ezt, és ez a hazám, menni fogok, ha kell, örökre és majd csak megdögleni jövök haza, mint a Kínaiak..:D. Kitartás! Szurkolunk..:D. Mindjárt húsvét...:DDD.

Új hozzászólás Aktív témák