Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D-LAN|FuRioN

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nézegettem takarító robotot, nekünk még nem volt egy sem. Itteni hsz-ek alapján nekem a Roborock S7 ami tetszik és szimpatikus. Családi ház kb 84nm hasznos területtel amit takarítania kéne, két szoba van azok laminált padlósak néhány szőnyeg, de nem vészesek, nem ilyen nagy bundás szőnyegek. Nappali,étkező,konyha,előtér egyben járólapos, kazánház, fürdő szintén. Küszöbök nincsenek sehol csak burkolatváltó, de az néhány mm. Nappaliban egy szőnyeg szintén nem bundás verzió, konyhában két rongyszőnyeg. S7-et néztem felmosás miatt.Nagy kosz nincs nálunk, állat nincs. Morzsák és kis por, illetve anyuci haja ami inkább mostanság probléma, de pár hónapos gyerek mellett nincs energia meg lehetőség a nagyporszívóval állandóan porszívózni. Erre gondolom az S7 megfelelne nekem?

    Másik amit néztem és szimpi, de semmit, tényleg az évgilágon semmit nem találok róla az ez:

    Xiaomi Deerma DEM A10W

    Viszont ez vagy annyira új, hogy sehol nincs róla semmi, vagy már nem kapható. Még hivatalos gyártói oldalon se találok semmit, google kereső is szinte 0. Valaki tud erről a készülékről valamit? Vagy inkább engedjem el ezt a típust? Szimpi benne, hogy alacsonyabb az S7-nél és nálunk a konyhabútor nincs lezárva lent, lábaknál szabadon és örülnék ha alatta és elmászkálna, 10cm hely van a bútor alatt. S7-et nem tudom, hogy bemegy e. Felmosó része is szimpatikus mint az S7-nek, csak itt forognak a tányérok elvileg és valamennyire rá is nyomja. Többi robotnál a felmosó rész nekem nem tűnt jónak. Plusz ennél azt írja, hogy igény szerint rakható hozzá valamilyen felmosószer. S7-nél elvileg kizárja a leírása, csak víz. Valaki esetleg erről valamit? :)

    Hosszútávra tervezek vele, max 200k-ra gondoltam, nagy ürítős dockoló nem szempont, pici gyerek miatt túl hangosnak találom őket, max a bővíthetőség legyen meg későbbre esetleg. S7-nél ha jól láttam lehet hozzá később venni külön.

    Köszönöm. :R

    \'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

  • D-LAN|FuRioN

    aktív tag

    válasz krapumaki #21422 üzenetére

    Köszi! :R Ezt elmentem.

    Egyelőre maradtam S7 vonalon, mivel a másik bár tetszik, de egy hivatalos oldal/támogatás stb részt nem találtam. Így egyelőre nem tudok mit kezdeni vele. Ha lenne legalább egy hivatalos oldal, de még a gyártó oldalán sincs ilyen termék.

    S7-ről néztem videót elvileg 10 centis bútor alá bemászik, legalábbis a youtube videók szerint. :D

    \'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

  • D-LAN|FuRioN

    aktív tag

    válasz Luigi962 #21496 üzenetére

    Valóban, megjött egyébként az S7. Tegnap 73 perc alatt feltérképezte a házat, felmosást nem próbáltam még vele, de a porszívózása tényleg jó. és bemegy a konyhabútor aláááá valóban. :DD Eddig jó vételnek tűnik.

    \'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

  • D-LAN|FuRioN

    aktív tag

    válasz Luigi962 #21522 üzenetére

    Köszi! Eddig nagyon elégedett vagyok vele, mopot bevizeztem előtte, bár ma pont elfelejtettem, de eredetileg mosás után ki is szoktam öblögetni a csap alatt. Padló ápoló jó ötlet, ezt is kiprószálom! Igen a házat már felosztottam szépen, tök jó a sw, szépen be tudtam állítani a határokat mindenhol és megy és csinálja. Pár naponta körbe küldöm és szépen összetakarít, kimondottan elégedett vagyok vele. :))

    \'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

Új hozzászólás Aktív témák