Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TZoZ

    csendes tag

    Sziasztok!

    Vásárlás előtt állok, szeretném én is kifogni a legjobbat számomra, mint mindenki más aki itt van.
    Kb. 90 m2-es lakás, eléggé tagolt, 3 szoba, amerika konyhás nappali konyha félig leválasztva pulttal a nappalitól, fürdőszoba, közlekedő. Vegyes burkolatokkal, hideg, laminált és szőnyeg is van, valamint a gyerekek akaratlanul is széthagynak maguk után cuccokat, akár laptoptöltőkábelt is... :)
    Tehát a legfontosabb a jó navigáció lenne, a felmosás csak opció, nem valószínű hogy rendszeresen használnám, és elsősorban magyar beszerzésben gondolkodom.
    Tartozékellátás szintén fontos szempont.

    MOP Pro volt a kiindulópont, de ezt elvetettem az itt olvasottak alapján.
    1S és Viomi SE szintén játszhatna, de külföldi beszerzést hanyagolnám.

    Igazából maradt az S5 Max, S6, illetve az S6 Pure.
    S5 Maxról sok jót olvastam a két S6 ellen ez hogy áll? Arra gondoltam frissebb modellek lévén esetleg fejlettebb-e a navi, illetve hosszabb szoftver és tartozékellátás várható-e?

    Hálás lennék ha kifejtenétek egy-két mondatban melyiket-miért.

  • TZoZ

    csendes tag

    válasz Galahed #13225 üzenetére

    Jó ez az S6 MAX V, csak már duplája az eredetileg rászánt keretnek (Mop Pro)
    A többi mit kezd az ott hagyott tágyakkal? Nem tudja kikerülni ha nekimegy?
    Egy sima kábelen gondolom gond nélkül áthalad, egy NERF puskát meg csak nem tol végig a falig. Azt a 140 e-t már nem nagyon szeretném átlépni, de ha egyébként megérné a Max V egyébként is akkor elgondolkodom rajta.

  • TZoZ

    csendes tag

    válasz Headless #13228 üzenetére

    "futtat egy tárgyfelismerést és ha látja, hogy ott van valami megmondja hogy mi van ott és nagyobb ívben kerüli ki" - Ebben az olvasatban számomra ez inkább hátrány mint előny.

    Tehát tegyük félre azt a kérdést hogy a két "nem rossz csak eleven" ;] kölyköm elpakol-e maga után reggeli hajrában vagy sem. Megértettem, akkor lesz kitakarítva ha nagyjából rend van.
    Összefoglalva S6 - S6 Pure - S5 Max ugyanazt a navit használja, és azonos a szívóerejük, az S6 Max van megfejelve kamerákkal és nagyobb szívóerővel +60 ezerért.
    Mást érdemes figyelembe vennem? Mondjuk portartály méretében, megbízhatóságban, kopóalkatrész ellátásban van számottevő különbség?

Új hozzászólás Aktív témák