Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Leon77

    őstag

    válasz Keef_Lee #800 üzenetére

    Én úgy emlékszem, hogy ennél a robinál erre a hibára jó sokan panaszkodtak. Elindul, nyír, kimeríti az akkut, visszamegy, tölt (és elvileg folytatni kéne a munkát) és aznap már nem indul el, ha csak nem kézzel elindítod. Először én is ilyet akartam venni, de letettem róla. Viszont még nem vettem semmit sem.

    Apropó. Valaki nem tud esetleg linket, hol lehet cölöpöt olcsón venni? Lehet kínai bolt is, például ali.

    Mert nekem valószínű a sok kanyar miatt nem lesz elég a cölöp, amit adnak a fűnyíróhoz gyárilag (bosch indego s 500 + a kiszemelt)

    Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

  • Keef_Lee

    senior tag

    válasz Keef_Lee #800 üzenetére

    Tapasztalat kiegészítése bő 1 hét használat Landxcape után:
    kb. 300 m2-t nyír. Beállítása 600 m2.
    kb. 2 óra hosszát nyír összesen. Ha nincs tenni valója, mert nem nő a fű, vagy előtte már mással lenyírtam a beüzemelése előtt, akkor pont ennyit egyszerre is tud. Teht e helyére balalgva többet azon a napon nem indul.
    Ha jobban kell nyírnia, akkor hol 1,5 órát, hol 1óra 45percet megy. Ezt követően töltés és a 2 órából visszamaradt időt folytatja.
    Tehát, amire itt néhányan panaszkodtak, hogy nem folytatja a töltés után: az beállítás (m2) és feltétel (milyen gyorsan merül, azaz ellenállás mekkora) függő. Teljesen rendben van.
    A fű a nyíráson belül egyenletes. Van benne gaz is bőven. Az is ugyanakkora :)
    Pénteken esett szépen kiírta, hogy érzékelte az esőszenzor. Szombat-vasárnap a jelenlegi beállításával nem dolgozik. Hétfőre bőven ki is száradt, 9-kor meg is kezdte a munkát.
    Ma egy kicsit lekapartam a késeiről a poros-fűleves kemény szutykot, így ismét élesen vág.
    Nekem teljesen megfelelő ez a gép.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák