Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz aDM|RaL^ #1276 üzenetére

    1: igen, a hulyeseged mar kezd fajni
    2: jobb is, hogy wr nem ir ide, ezert kar is volt regisztralnia - ilyen stilussal egyebkent sem maradt volna sokaig (10 hozzaszolasa alatt alig 2 moderator figyelt fel ra)
    3: azt mondtam, hogy idezz, mert vagdalkozni konnyu - idezd e szo szerint, hogy hol mondtam, hogy ''Te szar vagy oreg, hasznald a keresot, meg a keped sem tetszik'' - veled ellentetben probalok ugy beszelni emberekkel, hogy lehetoleg segitsek nekik es megcsak ne is ugy mondjam el a velemenyem, mintha az vilagmegvalto teny lenne
    4: ugy latom, ha erveket hoz fel ellened valaki a vitaban, onnantol nem tudsz mit tenni, csak lol-ozni, rotfl-ozni, omfg-zni, meg tulzasokba esni - en elmondtam a velemenyem, hogy szerintem a rail miert hasonlit a sniperre es kertem, hogy mondd el te is, hogy szerinted miert nem - erre mit kapok? hulye vagy vazze, az nem hasonlit, minggyart hatast dobok - szerinted ez valasz? mert nekem sokkal inkabb tunik gyerekes kiteresnek a valaszadas elol
    5: en soha nem azon velemenyed tamadtam, hogy szerintted az ut2k4 rossz jatek, hanem azt a modot, ahogyan ezt eloadtad - ''szar az egesz ti meg mind lamak vagytok'' stilust ezt nem igazan turom meg senkitol velem szemben - meg haveroktol sem, nemhogy egy ismeretlentol neten keresztul
    6: igen ez is jellemzo, nem tudsz egy 2 sornal hoszabb hozzaszolat anelkul megirni, hogy valamilyen modon ne sertegetned a vitapartnered - ebbol szinten csak arra tudok gongolni, hogy nem adod fel amig mindenki be nem hodol, s ha mas modot mar nem latsz, akkor sertegetsz (biztos hallottad valahol, hogy ''ha mar a vitaban elbizonytalanodtal a sajat igazadban, akkor uss'' - csak hat utni nem tudsz, igy sertegetsz)

    megkernelek tehat, hogy probalj meg tisztesseges valaszt adni a mar tobbszor emlitett kerdesben, s ezzel mutasd meg, hogy:
    -tudsz emberien is vitazni
    -ismered a konkurens jatekokat es nem csak orrba-szajba kopkodsz, hogy milyen szaarok azok

    koszonom

Új hozzászólás Aktív témák