Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Ronin- #1031 üzenetére

    Hüha :)
    Sztem lövésed sincs a dologról.
    Az rFactor alapból igen kevéske volt mikor kijött, a játékfejesztők örültek a moddoknak...csak gondolj bele, a modderek tök ingyen legyártanak a játékodhoz egy csomó kiegészítőt lemodelleznek autókat pályákat, megírják a fizikát, hoznak sok újszerű megközelítést/ötletet.
    Ezért kapják meg az rFactor kiadás előtti változatát, és a fejlesztéseket is folyamatosan.
    ..és így amikor kiadják a játékot már kevés időre rá ott vannak a modderek kiegészítői, és/vagy be lehet mutatni egy nagy csomó képet a készülő kiegészítőkről.
    Ebben felelőségük nincs, hiszen nem ők csinálják, ellenben az alapjáték kell hozzá, azaz megveszik.

    Amennyiben csak a játék kiadása után fejlesztenek rá sokkal több idő kell ahoz hogy megértsék és beilleszthetővé tegyék a saját cuccukat...meg egyébként is tudom hogy megkapják, az rF előtt is tudtam, és most is tudok olyanokról akik már használják.

    Ezért kapnak a nevesebb moddercsapatok megjelenés előtt jóval a játék aktuális verziójából.

    ..a sehol nincs az egész is óriási hülyeség, fogalmad sincs milyen háttérmunka folyik.
    pl. belegondoltál abba hogy bár a GTR2 az rFactor motorjának korábbi változata, és az rFactor-ba mégsem került eső (meg pár dolog).
    ...maga a játék egy dolog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák