Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pbalu

    aktív tag

    válasz #70869248 #1032 üzenetére

    Azt nem tudod véletlenül, hogy valójában mikorra várható a 2.?

    ''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

  • Ronin-

    senior tag

    válasz #70869248 #1032 üzenetére

    Ez mind rendben van és én is ugyan ezt írtam,hogy csak pár mod volt alapban rf -re.. megjelenés után kezdtek el a modder csapatok rf-re gyúrni.. erre most ugyan azt leírod,mint amit én.."Az rFactor alapból igen kevéske volt mikor kijött"
    De azért te is gondolj már bele,hogy honnan a fenéből állapítják meg,hogy ki nevesebb modder csapat ?! A világ összes modderének elküldik ,hogy tessék haver, csinálj mod -ot rá? Vagy legalább 10-20 csapatnak? :D ne viccelj már! Eleve akkor már kb 2 nap után kiszivárogna az egész ! És a kutya se venné meg, valamint a kutya se tudná megállapítani,hogy ki által szivárgott ki! Ezzel az állításoddal azt mondod,hogy akkor már Sompirnál ott van az rf2 és csinálja rá az rft 10' mod -ot :D ugyan már, te sem gondolod ezt komolyan!! Pláne ha még javában zajlanak a fejlesztések és folyamatosan változtatnak rajta, akkor hogy írnának már rá mod-ot ??
    Azt meg ne mondd,hogy neked bármi fogalmad van róla,hogy hol járnak a fejlesztésekkel.. már vagy másfél éve ezt nyomják,hogy "készül",de hogy valójában hol járnak,meg mikor lesz kész, azt senki nem tudja..
    Úgyhogy szerintem zárjuk a témát.. Ha meg szorosan együtt dolgoznának 1-2 modder csapattal, az meg nekik túl nagy lóvéba kerülne, hiszen osztozniuk kéne a bevételen és a modderek is megkérnék az árát az biztos..
    hüha..

Új hozzászólás Aktív témák