Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lex Icon

    senior tag

    válasz emiki6 #9385 üzenetére

    hape60 hozzászólásának 80%-a PayPal-os kérdés volt, így értelemszerűen nem lesz benne a válasz a Revolut topik összefoglalójában.
    A maradék 3-sor meg a szokásos!! 3eFt-os kérdés, ami mondhatni, tiltott itt :D (ez benne van az összefoglalóban ;) ).

    Az óra ikon meg nem Revolut specialitás, mivel minden bank kártyájával történő vásárlás menete az, hogy a vásárlás pillanatában csak zárolásra kerül az összeg és napok múlva történik meg a kereskedő igénybenyújtása után az összeg tényleges elküldése és könyvelése. A Revolut annyiból fejlettebb, hogy a zárolt összegeket tételesen lehet látni és ellenőrizni (ezeken van az óra ikon).
    De ez is rengetegszer le lett írva itt.
    Az összefoglaló nem arra van, hogy lépésről-lépésre elmagyarázza a Revolut app használatát, ezért sincs benne, minden kis piktogram és egyéb jel leírva, megmagyarázva, mert akkor olyan méretű lenne, amit senki nem olvasna el.
    A használathoz annyi találékonyság elvárható, hogy mindenki kitapasztalja és utánakeressen a Revolut oldalán vagy a súgóban a használat mikéntjéről.

    Mivel Storonsky pont azért alkotta meg a Revolut-ot, mert a többi bank nem volt képes több devizanemben, direktben működő bankkártyát készíteni, ezért így ő megvalósította. Viszont a több devizanem használata sokaknak problémát okoz az összefoglalóban leírt ismertető ellenére, vagy el nem olvasása miatt, amin nehéz segíteni, mert nem csuklóból kirázható ismeretekről van szó.

    Május 21-e óta (a Forint alapú Revolut kezdete) több mint 6000 hozzászólás született. Ezt egy kicsit megterhelő végigolvasni ha csak az új információk érdekelnek és nem szeretnéd ugyanazt 256x olvasni.

    És persze most se akadjak ki a 3 hozzászólással feljebb lévő kérdésén. Mintha a pokolban lennék és újra és újra át kellene élni életem legborzalmasabb élményét. :O

    Csak úgy mellékesen: 13-án (8 napja) regisztráltam a Revolut app-ban és tegnap kaptam meg a fizikai kártyát, de nem okozott nehézséget elolvasni pár ezer hozzászólást, tucatnyi cikket és mivel a pénzemről van szó, aminek csak lehet utánaolvasni, mert elvileg ez az én érdekem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák