Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mufi

    senior tag

    válasz #01110937 #46677 üzenetére

    Azert irtam az elejen, hogy nem akarok részleteket leirni mert 100 ember 100felekeppen fogja ertelmezni, hogy mi is tortent.

    Nem a szallas lepett velem kapcsolatban a Booking appon keresztul, hanem valoszinuleg hackerek. Minden legitnek tunt, a linket mikor megnyitottam rendes www booking cim kepernyo és felulet jott le teljesen olyan volt mint a Booking oldala. Egyszer kuldtek linket a chattben, amire raklikkeltem, beirtam a kartya lejarati datumat és a CVC kodot (pont mint a Booking foglalaskor) és levonodott 802€, majd 2-3 perc mulva ismet 802€.
    Amikor irtam a szallasnak, hogy miert terheltek ketszer a kartyam kuldtek egy linket, hogy itt megkapom a refundot. Ott esett le, hogy gaz van. Hivtam a szallast, ott azt mondta, hogy ok bizony nem irtak nekem semmit es hogy nem is latjak a rendszerukben a levelezest, de a befizetest sem.

    Ekkor kertem a Revoluton, hogy teritsek vissza a levont osszegeket de nyilvan elutasitottak mert nem mas hagyta jova a tranzakciot, hanem en. Tudom hogyan kell lekerni egy tranzakciot PDF-ben de akkor leirom ismet, nem arra van szuksegem hanem arra, hogy a Revolut elutasitotta a visszateritesi igenyemet. Nem szamlakivonat, tranzakciokivonat kell....

    Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

Új hozzászólás Aktív témák