Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #68216320

    törölt tag

    válasz Boond #43942 üzenetére

    Na, sikerült a belépés. Kellett egy szelfit csinálni és problémás volt a mobilon a VPN-is, erre az időre kikapcsoltam. Lekérte még a helyzetemet is. Aztán végül másodszorra beengedett.

    Igen, valóban az adóazonosítómat kérte. Csak és kizárólag. Se címet, se semmi egyebet.
    Köszönöm a segítséget :R

    A probléma amúgy az volt, hogy számomra félrevezető volt, az "adózási adatok" kifejezés.
    Arra gondoltam, hogy munkahely, jövedelem, miegyéb kell neki. Márpedig ez a NAV-ra tartozik kizárólag. De ezek szerint (szerintem) forditva van a dolog, és talán ők jelentenek ez alapján majd a NAV-nak. (Nem követem és nem foglalkozom igazából pénzügyi dolgokkal, szóval elég láma vagyok a témában :B )
    Na, mindegy, most akkor nem fogják zárolni sem a fiókomat.

    "Ha nincs meg a telefonszámod és most telepítetted újra az appot az felelőtlen dolog."

    Igen, visszagondolva valóban felelőtlenség volt nem beállítani a telefonszám változást.
    De a látható adatok alapján 2021.jún7-én használtam utoljára és igazság szerint teljesen elfeledkeztem róla, nem volt telepítve az app. Ezért eszembe sem jutott beállítani.

    sambenez: Igen, azt kérték.

Új hozzászólás Aktív témák