Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01110937

    törölt tag

    válasz Oliverda #41711 üzenetére

    Én úgy tudom sosem volt fizetős Revonál utalni, feltölteni. itt a változtatás hátrányos lenne, ha lenne...

    De Wize-nál is volt pl tervbe kártyadíj, amiből végül nem lett semmi, nem? Én nem akarok lebeszélni róla senkit, egyébként. Csak nem egy súly csoport, egyik Bank, a másik pénzforgalmi szolgáltató... megférnek egymás mellett...
    Azért az arányokból is látszik, hogy Revo-t sokkal többen használnak itthon is mint wise-ot pl.

    "Ezt nem tudom, honnan szedted, mert ingyenes."
    Ingyenes, ha van olyan bankszámlád, ahol ingyen utalsz. Nem a wise oldaláról értettem a díjat. De mivel a kártyával nem tudsz ingyenesen feltölteni, marad az utalás. Esetleg Sepa lehet még ingyenes... de akkor megint kilyukadunk oda, hogy ennyi erővel....

    Én ahogy olvasgattam ez a váltás is, változó... hol egyik hol másik... picit talán jobb... akkora jelentősége általánosságban nem biztos, hogy van.

    Miért utalnék belföldről forintot Revora? (Médiamarkt, hülye azért nem vagyok :DDD :DD )
    Ott a kártyás upp az teljesen jó, és kényelmesebb is. Ha meg vki utalni akar akkor belföldi számlaszámot adok neki :) - ugye, eleve kell egy bankkártya.

    Wise pl annak jó lehet aki oda kapja a pénzét. Így elkerülve költségeket, forint oda juttatása pl. Más esetben nem látom sok előnyét... Esetleg, ha csak fogad utalásokat stb.

    Van akinek 3 fintech, vagy többi s van, azzal sincs baj, biztos megtalált benne magának vmi fontos dolgot :) Ha meg már nem áll fent, úgyis tovább lép...

    Belföldi utalásnál egyébként, mi egymás között szoktuk a Revot használni... a gond akkor van, ha vkinek nincs... de arra meg van alternatíva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák