Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz bostone #34110 üzenetére

    "A jóváírás mikor jelenik meg, vagy ezek szerint rossz sms-t regisztráltam?"

    A Folyamat úgy volt, hogy Telekom app - tovább elfogad (ilyesmi), onnan elugrott, ha jól rémlik a revolut oldalára, ahol meg kellett adni a telefonszámot, ekkor tovább lépet, a google play store-ba, a revolut apphoz (már csak rá kellett nyomni a telepítésre). Nekem ezen a ponton jött egy automatikus sms üzenet, amivel nem foglalkoztam (csak láttam az elejét, hogy regisztrációhoz keresse fel a revolut.com vagy mit írt sms-ben- de ugye minek amikor már a telepítésnél vagyok). Bár most belegondolva, az a kártya másik telefonban volt... lehet csak push üzenet volt(?) A lényeg, hogy a telepítéssel foglalkoztam, és nem nyitottam meg külön üzeneteket.

    Rányomtam a telepítésre, utána, ha jól emlékszem regisztrációs folyamat kezdődött (app megnyitása után), itt újra kérte a telefonszámot, jött az sms(kód), és így zajlott a regisztráció míg a fiók el nem készült.

    "A jóváírás mikor jelenik meg, vagy ezek szerint rossz sms-t regisztráltam?"
    A Jóváírás a feltételek teljesítés után jelent meg, "függőben" felirattal. '-2 nappal később megnézve, már jóváírás írták, el is fogadták. (Értékesség, hogy a meghívás, viszont instant jóváíródott a feltételek teljesülése esetén).

    Feltételek:
    - Telekom appon keresztüli regisztráció
    - Ne legyen korábban az app a készüléken, vagy le legyen korábban fiókod (vagyis, most először legyél revolutos ergo új felhasználó)
    - egy tranzakció (asszem minimum 1 ft kell legyen), virtuális kártyával is végezhető. pl feltöltöd a telefonod (ha kártyás - lényeg vásárlás legyen).

    Ezek kellenek, ha jól rémlik, a teljesüléshez.

    Fizikai kártya, rendelése, nem feltétel, telekomnál. És a prémiumot sem kötelező választani (de későbbi meggondolásra elvileg nincs lehetőség, viszont lemondásra, később igen 3 hónapon belül még ingyenes kötöttségektől mentes).

    Ha van prémiumod aktiválva, akkor a kártya ingyenes. Ha nincs/lemondod(telekom akció/futamidő alatt), akkor utólag kiszámlázzák a költséget kb 2200 ft volt nálam. De Én standard számlával kértem.

    "Lehet attól tartani manapság, hogy nem férek hozzá a kártyához vagy a feltöltött összeghez?"

    Én azt a tanácsot kaptam röviden, hogy építs fel egy előzményt kezd kicsiben pl kezdetnek 4000 ft a minimum feltöltés ugye. (Nálam 6000 volt, másiknál). Aztán néhány naponként emelheted, vagy hasonló Vki azt is javasolta, hogy amit felajánl ott az 1-2 között legyen az összeg, vagy ahhoz közel. Ezt érdemes egy ideig, meg normálisan használni a kártyát, és akkor elvileg nem lesz gond, vagy kicsi az esélye.

    Azért túl nagy összegeket ne tarts rajta hosszú távon (változó vki szerint 100k, vki szerint 500k, vagy ennél jóval kevesebb, amennyit jónak látsz (idővel)... nálam még nem volt eddig 10.000ft feltöltve (egybe), az a köv ugrás lesz... nagyságrendileg...)

    "Curve kártyával többször is megjártam, mivel elutasította a fizetést valami általam nem ismert ok miatt.
    Revolut is hajlamos ilyesmire?"

    Nincs Curve-om, de úgy olvastam, ha pl érintőssel fizetsz van egy kb 10.600 ft-os limit ami felet elutasít és csak fizikailag megy a vásárlás.

    Revolutnál, eddig nekem nem volt gond. Olyan volt egyik vásárlásnál viszont, hogy kiírta "folyamat revolutra várva" És engedélyezni kellett a tranzakciót, de ez egy gombnyomás volt.

    Egyébként ha nem kaptál érte bónuszt, és tudsz/jól tudsz angolul/egyéb, akkor rákérdezhetsz, lehet jóváírják manuálisan. - Curve topicba olvastam ilyent...

Új hozzászólás Aktív témák