Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Tuomas #25188 üzenetére

    "A bankkovonattal mit szeretnél igazolni?" - talán a rendszeres jövedelmet. Ellenkező esetben ők mi a túróért kérnék (ha kérik)?

    " ... és nincs mögötte 3ds ... " - de még az is van. Ezért dühítő ez a szerintem (!) túlzott óvatoskodás.

    " ... igazolja, övé a kártya." - erről beszélek! Legyen lehetőség igazolni, hogy akár beballagva a kistérségi Porsche szalonba minden gond nélkül tudjak autót venni a Revolut kártyámról.
    Viccet félretéve: én, - aki forintba kapja a fizuját - elvagyok a jelenlegi rendszerrel (mert max. utazáskor használom és netes (külföldi) vásárlásokkor), de annak aki kinn dolgozik kicsit nyögvenyelős ez az egész. Reméljük, hogy csak az elején ...

    (#25189) Drakoo
    " ... most hogy ez csak otp-s berkeken belül működik vagy más kártyával is okés azt nem tudom." - ez Revolut-nál tuti nem működik. Mármint, hogy egy idegen kártyáról a te kártyádra tölts (vagy épp fordítva). Ha olvastad az én, ill. a haverom problémáját, láthatod, hogy még saját kártya esetén sem mindig garantált a siker.

Új hozzászólás Aktív témák