Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robertgida

    újonc

    válasz KTU #1567 üzenetére

    A Revolut app-ba való bejelentkezésekhez is kellenek majd az SMS-ek?? Akkor teljesen esélytelen használnom. :-(Telenoros Iphone-ra nem jön meg úgysem… A regisztráció nem volt könnyű, de immár a hatodik napon sikerült. :-) Ma mindössze három órámba telt… Óriási mázli, hogy a sokadik (nagyon türelmesnek kell lenni, sokszor kell kérni új SMS-t egy-egy perc lejártakor) próbálkozáskor (amikor továbbra sem jött meg a hatjegyű regisztrációs kód) végre felkínálta az app a support-ot. Először semmitmondó generál gépválaszok jöttek, hogy miként regisztráljak. De a rendszer nem ismerte fel (hiába írtam szájbarágósan), hogy nem kaptam meg sem a promós regisztráció során elvileg elküldött linket, sem a hatjegyű kódot. Majd egy idő után megírta a gépchat, miként lehet embert „kérni”. No, az volt aztán a nagyon-nagyon lassú. Volt, hogy fél óra (!) múlva kaptam csak választ egy-egy üzenetemre. Szerintem szimultán chatelnek egy csomó felhasználóval. Valami miatt (ez derült ki) a regisztrációmat nem lehetett befejezni, azt törölniük kellett. Ez egy hiper lassú folyamat volt. Majd kérték, kíséreljem meg újra a regisztrációt a promó linkkel kezdve. Megismételtem, de csak nekem küldtek ekkor sem se linket, se hatjegyű kódot… Ekkor felajánlották, hogy „befejezik” nekem a regisztrációt. Ez abból állt, hogy a hatjegyű kódot e-mailben (miért nem lehet eleve e-mailben kommunikálni; főként akkor, ha még nincs Revolut account?) elküldték, s így már komplett lett a regisztráció. Majd volt még egy kör az ingyenes kártyáért. Tíz eurót küldtem át hitelkártyáról, amiért tizenegy eurót vontak le. (Mint kiderült, egy eurót öt munkanapon belül visszautalnak majd, de ezt az app-on nem írták.) De ezzel nem lehetett megrendelni standard szállítással az első kártyát (ahhoz tíz fontot kellett volna utalni), így megrendeltem hat euróért. A support azt mondta, ugyan nem csináltam jól (a minimumutalást), de végül nem fognak házhoz szállítási díjat beterhelni. No, hat nap alatt eddig lehetett eljutni. :-)

Új hozzászólás Aktív témák