Új hozzászólás Aktív témák

  • Csirkejozsi

    tag

    Sziasztok! Azt hiszem végre rájöttem, hogy mi az oka annak, hogy egyes embereknél működik a Revolut kártya regisztrálása a Garmin Pay rendszerben, másoknál pedig nem. Legalábbis két hete szenvedek, hogy elfogadja a kártyámat, és ebben a pillanatban sikerült végre. :) A dolog nyitja, hogy Android eszközön kell a Revolut alkalmazásba bejelentkezni. Én iPhone-on használom a Revolutot, de ma próbaképpen kijelentkeztem onnan, letöltöttem az otthoni Androidos táblagépre az Androidra szánt verziót, bejelentkeztem oda (az aktiváló SMS természetesen a telefonomra jött, de megadtam a táblagépen, és gond nélkül be tudtam lépni) és ezt követően újból megpróbáltam a Garmin Connect alkalmazásban hozzáadni a Revolut virtuális kártyámat a Garmin Pay tárcámhoz, és láss csodát, egyből gond nélkül sikerült. :) A fizetést kipróbálni még nem volt alkalmam, de felteszem, hogy ezek után már az is megy. Holnap kipróbálom. A végén persze ki lehet jelentkezni az Androidos Revolutból, és újból be lehet jelentkezni az iPhone-on. Remélem ez segít mindenkinek, akinek eddig gondjai voltak a Revolut kártya regisztrálásával.

Új hozzászólás Aktív témák