Új hozzászólás Aktív témák

  • pictigjis

    senior tag

    válasz Noxy #45032 üzenetére

    figyelj, ha neked ez kell: legyen igazad. hidd el, nemcsak pénzügyileg, számítástechnikailag is sokkal több ismeretem van, mint sokaknak, talán már akkor macem volt, amikor itt sokan még kisautót tologattak. nem kell elhinni semmit, bár jobb lenne. nem, nem nyaltam volna be, mert már egy subjectből felismerek egy kamulinket, a fél életemet számítógép előtt töltöm. viszont el tudom fogadni, hogy ez nem mindenkinek természetes, és az egyre profibb csalásokat is egyre könnyebb beszopni

    mint mondtam, ahhoz sokkal több hozzáférést kell szerezni egy számítógép felett, hogy az icloud-ban is bekapcsolja valaki az üzeneteket illetően alapértelmezetten kikapcsolt szinkronizálást. még egyszer: ehhez NEM elég egy kamu csomagküldős linkre kattintani, fel is kell telepíteni egy programot, ami macen sokkal nehezebb, mint windowson

    a revolut korábbi üzenetét is biztosan megkapta minden károsult a kóddal, de mivel nem voltak felkészülve arra, hogy ez csalás része lehet és a szöveg sem hívta fel erre a figyelmüket, egyszerűen figyelmen kívül hagyták. nem ők kérték a kódot, nem írták be sehova, azt hitték, ennyi. amelyik azt állítja, nem kapott üzenetet, valószínűleg elhallgatja ezt a részt. ehhez képest azóta erősen megváltozott a revolut kódos üzenete, valószínűleg többeknek fog feltűnni, hogy valami nem stimmel. de nem mindenkinek

    de legyen igazad, PONT

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák