Új hozzászólás Aktív témák

  • sifarr

    senior tag

    válasz Somatom #33191 üzenetére

    Mondják azt, hogy ez, így nem éri meg nekik, viszont ebben és ebben a konstrukcióban mehetne tovább.
    A bankok is igyekeznek "leépíteni" a veszteséges ügyfélállományt, de jellemzően nem felmondással. Emelik a díjakat, amíg minimum nullszaldóssá nem válik az ügyfélkör.
    Ügyfélszerzési célból a bankoknál is elmegy az átmeneti veszteség, de ők másképp csinálják. Adnak díjmentes csomagot x időre, vagy adnak egyszeri visszatérítést.
    A Revolut nullás csomagot adott határozatlan időre (igaz, mennyiségi korláttal az átváltásnál). Ha ezen a csomagon túl sok veszteség keletkezik és ezt már nem tudja máshonnan finanszírozni, akkor vagy csökkenti a használók körét, vagy fizetőssé teszi a csomagot.
    Lehet, hogy neked beleférne, hogy kapsz egy értesítést, hogy vagy díjköteles csomagra váltasz, vagy felmondanak. De a hasonló helyzetben levők elsöprő többsége felháborodna.
    A legtöbb revolutos az ingyenesség miatt lett ügyfél. Magyarországon biztos. :K
    Azt nem tudom (írtam is, hogy "ha"), hogy biztos elindult a leépítés. Egyáltalán nem biztos, te te is kapsz felmondást. Annyit írtam, a veszteség leépítésének a módja: veszteségcsökkentés és/vagy nyereségnövelés.

Új hozzászólás Aktív témák