Új hozzászólás Aktív témák

  • UberMutant

    őstag

    válasz szabop27 #29925 üzenetére

    havi limites (ja kb 1000 €) mennyiséget ért átjátszás alatt.
    egyszeri tranzakció limiten felül pénzbe kerül.
    vagy játszod az előfizet prémiumra, kiszed , előfizetést lemond mókát.

    akkor vágj bele az egészbe, ha le tudod papírozni nekik a pénzt.

    ugyanitt: a március 25én kezdődött ellenőrzést végre le tudtuk zárni május 8án. nehéz szülés volt. nehézséget okozott, hogy több forrásból pörgettem a pénzt. továbbá, hogy a banki kivonatok tárgyhó után állnak rendelkezésre, emiatt megakad a folyamat. ha közben újabb tranzakciókat csinálsz, azt is belevonják az ellenőrzésbe. súlyosbítva azzal. hogy szinte minden nap másik ügyintéző volt, és volt, amit 5x küldtem be nekik. ajánlott a hidegvér.

    szóval mivel csináltam további tranzakciókat az ellenőrzés alatt, ezért az azok forrását igazoló papírokat is meg kellett várnom ( banki , tőzsdei kivonat).

    csúcs az volt, amikor megkérdezték, hogy milyen kapcsolatban állok a saját nevemmel. elmagyaráztam nekik, hogy van előtag, 2x keresztnév meg családnév. :C

    egy biztos, a dolog megérte, több százezret spóroltam velük, és mire kéregették a doksikat, már minden pénz átfutott réges-rég. nem volt zárolva semmilyen tevékenység.

    kérdeztek még olyat, hogy mi a célom, mire használom a revolutot.

    ja és nem csak a forrást kérdezték, hanem a célt is, vagyis hogy odaért -e a pénz a brókeremhez.

    és sajnos ismét beigazolódott, hogy az indiaiak a leghülyébbek :DDD

    a végén meg kaptam egy kupát a sikeres azonosításért , eeehhhe

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák