Új hozzászólás Aktív témák

  • xabah

    újonc

    Sziasztok!
    Csehországi tapasztalatok. Röviden: minden rendben. Részletesebben (bocs, kicsit hosszú lesz): odafelé Szlovákia, majd Csehország, visszafelé Ausztria. A teljes úton csak a Revo kártyát használtam, tartaléknak OTP-s is volt nálam, de nem kellett. A váratlanul előre hozott indulás miatt futárral rendeltem a kártyát, de így is megérte, már visszajött a plusz pénz. A piros-sárga futár precíz, pedig szállítás alatt kézbesítési címet változtattam, így is rendben volt. 5 napom volt, hogy a topic ajánlása szerint felépítsem a historyt. Az elején a felajánlott 4 feltöltési összeg közül a legkisebbet választva, de később (muszáj volt már) bátrabban, nagyobbat. Utazásig használtam itthon mindenre (fizikait és virtuálisat egyaránt). A cégnél lévő üdítős automata nem fogadta el, de mindenhol máshol OK. Még a postán is, csomagfeladásánál is. Próbáltam előzetesen (live agent) elintézni, hogy még utazás előtt világítsanak át. A doksikat is feltöltöttem (zip-et nem sikerült). De azt mondta Mariya, hogy most nem lehet, majd ha később kérik, mondjam, hogy már feltöltöttem az igazolásokat. Hmm, hát jó. Amire használtam: Szlovákiában autópálya matrica (online, virtuálissal), Slovnaft tankolás. Csehországban (Karlovy Vary, Prága, Cesky Krumlov): szállások díja, élelmiszerboltok, áruházak, Shell benzinkút, trafikban "BKV" napijegy, jazz koncert, mobil telefon szerviz, kiállítások belépői, Rossmann, Lidl. Kp felvétel ingyenes volt: Raiffaisen (többször is, több városban), KB Bank. Díjat számított volna (cancel lett): Ceska sporitelna ATM-je. Ausztria: ÖMV (autópálya matrica). A topic összefoglalója és az összes hozzászólás segített abban, hogy nem volt semmiféle meglepetés. Köszönet minden közzétett jótanácsért a Topiclakóknak. :) Xaba

Új hozzászólás Aktív témák