Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz Baltazár123 #24 üzenetére

    meg van egy olyan dolog is benne, hogy talán már kinőttünk abból az igénytelen időszakból, amikor a tartalomlopás menő dolognak számított. Most már inkább kellemetlen ilyesmivel dicsekedni és ez így van jól, szerintem.
    Ez tényleg így van jól, csakhogy a szolgáltatók meg eleve ott ragadják meg az előfizetőt, hogy légy "igényes", fizess. Ugyanott vagyunk. Összemossák a fogalmakat amely massza aztán hat is a fejekben, vagyis a többség egyáltalán nem azért a pár igényes, eldugott tartalomért fizet elő, pont ellenkezőleg. Ha ez az effekt nem lenne a történetben 100%-ig tudnám osztani a gondolatod. De van, sőt, nélküle nem is lenne az egész műfaj sem. Olyan legyen, ahol a fázishelyes morál gyakorlása nem fáj semmibe, nem jelent kiadást. Ez nem az a világ.

    Szóval ne lopjunk nyilván, de az igényesség fogalmát ilyen tekintetben szükségtelen bármelyik oldalon is behozni szerintem. Ha van kiforrott ízlés, tudod mit akarsz, az kerül valamibe az is egy más történet (kevésbé kínoz a bőség zavara, nem érzed, hogy kell neked a jól megmarketingelt minden is).

  • Boond

    addikt

    válasz Baltazár123 #24 üzenetére

    Ilyen helyeken rengeteg minden elérhető ami kereskedelmi forgalomban nem elérhető, vagy sosem volt.

    Streamingben eddig a skyshowtime ami legjobban tetszik és találok is rajta olyant ami érdekel.

    Hiába a hbo meg egyebek, ha nincsenek fent a tartalmak, csak újabb dolgok pl retro nincs, vagy régi klasszikusok törlésre kerülnek, fel sem kerülnek vmilyen divatos hóbort miatt (lásd Disney). Ezeket alternatív forrásban továbbra is akár el lehet érni. Már amit össze lehetett gereblyézni.

    [ Szerkesztve ]

  • strogov

    senior tag

    válasz Baltazár123 #24 üzenetére

    "Ha valaki minden streamingre előfizetne, akkor mennyi lenne havonta? Közelítene a 20e-hez szerintem, az meg elég durva összeg."

    Nálam:
    Netflix: 3490,
    HBO Max: 1590,
    Disney+: 1660,
    Prime: 890,
    Sky: 990,
    Youtube: 1790,
    Apple: nulla (új készülékhez adták, aztán promoban ment tovább)
    ---
    10410

    Ebből pont az HBO ami a legszarabb szerintem. Kétlem, hogy hirtelen megtáltosodnának. Apple is nagyon sovány a valós árához képest, úgyhogy arra nem fizetnék elő ha nem ingyen lenne, de jobb (egyedibb) sorozataik vannak mint az HBO-nak.
    Netflix-ből mehetne a kisebb csomag és akkor egy ezressel kevesebb.
    Viszont ennyi előfizetésnél már ott van a gond, hogy ha van egy régebbi cucc akkor az hol is van, vagy hol van szinkronnal. Jó lenne valami egységes kereső, mert elég idegesítő 5 helyen (apple-nél csak saját cuccai vannak, yt-on meg nem nagyon keresek filmet) beírni a címet.

Új hozzászólás Aktív témák