Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    Egészen egyszerűen túl sok streaming szolgáltatás van. Most azt csinálom, hogy van a fő netflix és mellette néha 3-4 havonta 1 hónapra bekapcsolom vagy az HBO-t vagy a Disney+-t. Az amazon prime megy még, de az olcsónak számít ezek mellett, meg majd megpróbálom a lengyel trükköt, azzal évi 5e-ben megállna. Ennyi. Esetleg annyit változtatok majd, hogy ne a Netflix legyen a fő streaming, de jelenleg arra jön folyamatosan olyan tartalom, amit nézünk is. Ha valaki minden streamingre előfizetne, akkor mennyi lenne havonta? Közelítene a 20e-hez szerintem, az meg elég durva összeg.
    Ja és ezen felül van TV előfizetés is, igaz az netes tv, direct one, de az is 2e meg még valamennyi pénz havonta. Ezekhez még net előfizetés, telefon előfizetés, arra net, meg game pass, playstation plus, a gyerekeim tanulásához a wordwall stb stb felsorolni se könnyű mindet, aztán csak néz az ember, hogy mennyi pénz elvisznek tőle havonta ezek az előfizetések.

    Tudom van okos megoldás, de állandóan letöltögetni, feliratot ráheggeszteni, ide másolni, oda másolni, hogy mindenhol elérjem, meg van egy olyan dolog is benne, hogy talán már kinőttünk abból az igénytelen időszakból, amikor a tartalomlopás menő dolognak számított. Most már inkább kellemetlen ilyesmivel dicsekedni és ez így van jól, szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák